Termalica Nieciecza-Lech Poznań: Spokojnie awansować

mozdzen mateuszW najbliższą niedzielę Lech Poz­nań roze­gra swo­je pier­wsze spotkanie w Pucharze Pol­s­ki. Rywalem Kole­jorza w 1/16 finału  będzie Ter­mal­i­ca Bruk-Bet Nieciecza.

Ter­mal­i­ca powin­na rozpocząć zma­gania w 1/32, jed­nak rywalem pier­ws­zoligow­ca był ŁKS Łódź, który wyco­fał się z roz­gry­wek i zespół z Niecieczy awan­sował bez wychodzenia na boisko.

Druży­na z Niecieczy, która wal­czyła do ostat­niej min­u­ty poprzed­niego sezonu o awans do Ekstrak­lasy, tym razem spisu­je się poniżej oczeki­wań, obec­nie nie prezen­tu­je wyśmien­itej dys­pozy­cji. Zespół zaj­mu­je miejsce w środ­kowej częś­ci tabeli, a do tej pory zan­otował: remis z Ener­getykiem ROW Ryb­nik 2:2, porażkę z Dol­canem Ząb­ki 1:2 oraz wygraną z Kole­jarzem Stróże 2:0.

Piłkarze Lecha Poz­nań także nie rozpoczęli sezonu tak, jak­by chcieli. Wicemistr­zowie kra­ju pier­wsze ligowe zwycięst­wo zal­iczyli dopiero w min­ioną niedzielę, pokonu­jąc Koronę Kielce 2:0.

W niedzielę poz­na­ni­a­cy będą chcieli zmazać bla­maż z poprzed­niego roku, kiedy to w 1/16 Pucharu Pol­s­ki, zostali wye­lim­i­nowani przez Olimpię Grudziądz.

Tren­er Mar­iusz Rumak cały czas ma kłopo­ty kadrowe. W niedziel­nym spotka­niu na pewno nie zagra­ją Tomasz Kędzio­ra, Rafał Muraws­ki, Karol Linet­ty, Dim­itri­je Injac, Jas­min Buric oraz Bar­ry Douglas.

Mecz rozpocznie się w niedzielę o godzinie 13:00.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress