01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
9dn.4godz.52min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trałka: Marzeniem podnieść Puchar Polski

Trałka: Marzeniem podnieść Puchar Polski

Już dzisi­aj lechi­ci zmierzą się z dru­goligowym Zniczem Pruszków w ramach ćwierć­fi­nału Pucharu Polski.

W poprzed­nich edy­c­jach Pucharu Pol­s­ki lechi­ci nie mieli szczęś­cia do meczów z rywala­mi z niższych lig. Jak będzie tym razem? – Odci­namy się od tego, co było. Wiemy jaką rangę ma ten mecz, obo­jęt­nie jaka to klasa prze­ci­wni­ka. To już jest poważ­na faza turnieju i nie biorę pod uwagę tego, że może coś nie wyjść. Jedziemy wygrać i wracamy – powiedzi­ał kap­i­tan Poz­nańskiej Lokomotywy.

- Musimy się skon­cen­trować tak, jak przed najważniejszy­mi mecza­mi w Ekstrak­lasie. Jeśli tak będziemy myśleć, to będzie dobrze. Znak zapy­ta­nia pozosta­je przy tym co będzie nam siedzi­ało w głowie, jeśli chodzi o mnie ja będę przy­go­towany do meczu w 100%.

W tym sezonie podopieczni Macie­ja Sko­rży mają prob­lem ze zwycięst­wa­mi na wyjeździe. Do tej pory tylko dwa mecze rozstrzygnęli po swo­jej myśli – To będzie cięż­ki mecz, aż nie zdobędziemy gola. Musimy ich pogo­nić i mam nadzieję, że to my będziemy strze­lać bram­ki, by wygrać – dodał.

Jeżeli lechi­ci pokuszą się o bard­zo korzyst­ny wynik, to mecz mogą rozstrzygnąć już w Pruszkowie, a w Poz­na­niu tylko dopełnić for­mal­noś­ci – Dobrze było­by tam wygrać i mieć spoko­jną głowę przed meczem z Legią, ale my wiemy jak takie spotkanie wyglą­da­ją. Nie spodziewam się łatwiejszego meczu niż na Cra­covii. Dla nich to jest mecz roku i od daw­na się do niego przygotowują.

W pół­fi­nale czekać będzie zwycięz­ca pary Cracovia/Błękitni Star­gard Szczecińs­ki. Nie są to rywale z wysok­iej pół­ki, dlat­ego w głowach niek­tórych pojaw­ia się myśl, że majowy week­end spędzą na Sta­dion­ie Nar­o­dowym – Jed­no z moich marzeń to pod­nieść ten puchar, ale jutro musimy wykon­ać pier­wszy krok, by zbliżyć się do finałowego meczu – kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.