07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.6godz.45min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trałka: Puchar Polski jest dla nas mega ważny

Trałka: Puchar Polski jest dla nas mega ważny

Kole­jorz pewnie awan­sował do ćwierć­fi­nału Pucharu Pol­s­ki, pokonu­jąc wczo­raj Ruch Chorzów 3:0, a dwie pier­wsze bram­ki padły w pier­wszych trzy­dzi­es­tu min­u­tach spotkania.

- Szy­bko strzelil­iśmy bramkę jed­ną i drugą, co całkowicie ustaw­iło spotkanie. Później wpadła ta trze­cia i było po meczu. Ruch też miał co praw­da kil­ka sytu­acji, ale nie udało im się nic strzelić – mówił po meczu kap­i­tan Lecha. – Puchar Pol­s­ki jest dla nas mega ważny i przy­jechal­iśmy tu po zwycięst­wo.

Nie od dziś wiado­mo, że Puchar rządzi się swoi­mi prawa­mi. We wcześniejszych meczach na tym etapie roz­gry­wek odpadł już Górnik Łęcz­na oraz Lechia Gdańsk, prze­gry­wa­jąc z teo­re­ty­cznie dużo słab­szy­mi zespoła­mi. – Myślę, że to wiąże się z głową i wejś­ciem mecz. To jest głów­na przy­czy­na tego, że te spotka­nia tak wyglądają.

Cho­ci­aż tren­er Bjel­i­ca Kole­jorza poprowadz­ił dopiero w trzech ofic­jal­nych meczach, to już widać różnicę w grze zespołu. Lech gra bardziej agresy­wnie i stara się szy­bko odzyskać piłkę po stra­cie – Takie są nasze założe­nia odkąd przyszedł nowy tren­er. Każdy stara się to real­i­zować i w więk­szość momen­tów nam to wychodzi. Są takie chwile, że nie zawsze jest tak, jak powin­no, ale wszys­tko przyjdzie z biegiem cza­su.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.