02.04.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
Do meczu pozostało:
13dn.2godz.21min.
12.11 X3.4 23.3 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trałka: Puchar Polski jest dla nas mega ważny

Trałka: Puchar Polski jest dla nas mega ważny

Kole­jorz pewnie awan­sował do ćwierć­fi­nału Pucharu Pol­s­ki, pokonu­jąc wczo­raj Ruch Chorzów 3:0, a dwie pier­wsze bram­ki padły w pier­wszych trzy­dzi­es­tu min­u­tach spotkania.

- Szy­bko strzelil­iśmy bramkę jed­ną i drugą, co całkowicie ustaw­iło spotkanie. Później wpadła ta trze­cia i było po meczu. Ruch też miał co praw­da kil­ka sytu­acji, ale nie udało im się nic strzelić – mówił po meczu kap­i­tan Lecha. – Puchar Pol­s­ki jest dla nas mega ważny i przy­jechal­iśmy tu po zwycięst­wo.

Nie od dziś wiado­mo, że Puchar rządzi się swoi­mi prawa­mi. We wcześniejszych meczach na tym etapie roz­gry­wek odpadł już Górnik Łęcz­na oraz Lechia Gdańsk, prze­gry­wa­jąc z teo­re­ty­cznie dużo słab­szy­mi zespoła­mi. – Myślę, że to wiąże się z głową i wejś­ciem mecz. To jest głów­na przy­czy­na tego, że te spotka­nia tak wyglądają.

Cho­ci­aż tren­er Bjel­i­ca Kole­jorza poprowadz­ił dopiero w trzech ofic­jal­nych meczach, to już widać różnicę w grze zespołu. Lech gra bardziej agresy­wnie i stara się szy­bko odzyskać piłkę po stra­cie – Takie są nasze założe­nia odkąd przyszedł nowy tren­er. Każdy stara się to real­i­zować i w więk­szość momen­tów nam to wychodzi. Są takie chwile, że nie zawsze jest tak, jak powin­no, ale wszys­tko przyjdzie z biegiem cza­su.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

01/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.