01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19393dn.-8godz.-14min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trałka: Wziąć Puchar i wrócić do Poznania!

Trałka: Wziąć Puchar i wrócić do Poznania!

Łukasz Trał­ka po raz pier­wszy w swo­jej kari­erze wys­tąpi jutro na Sta­dion­ie Nar­o­dowym w finale Pucharu Pol­s­ki. Czy uda mu się pod­nieść Puchar?

- Sta­dion Lecha, Legii czy Lechii to duże obiek­ty, a takich w kra­ju jest dużo. Nie moż­na ich jed­nak porówny­wać do Sta­dionu Nar­o­dowego. Sama nazwa wskazu­je, że to najważniejszy sta­dion w Polsce. Nie miałem okazji tu grać i nie mogę się doczekać tego meczu – powiedzi­ał na przed­mec­zowej kon­fer­encji kap­i­tan Kolejorza.

W tym sezonie Lech z Legią mierzył się dwa razy i ani razu Wojskowi nie zdołali wygrać z Kole­jorzem. Jutro na Nar­o­dowym lechitów wspier­ać będzie duża gru­pa kibiców – Chcę wygrać w obo­jęt­nie jakimś sty­lu, wziąć Puchar i wró­cić do Poz­na­nia. Będzie tylu ludzi i każdy chce dobrego wid­owiska, aby mecz był emocjonu­ją­cy. Dla kibiców najlepiej było­by, gdy­by mecz zakończył się np. wynikiem 4:3.

Jutrze­jszy mecz będzie dopiero drugim roze­granym na Sta­dion­ie Nar­o­dowym, ale z pewnoś­cią nie ostat­nim – Samo roz­gry­wanie meczów na takich sta­dionach prze­maw­ia za tym, że to finał. Takie sta­diony pod­noszą rangę meczu. Mam nadzieję, że takie spotka­nia roz­gry­wane będą co roku na najwięk­szych sta­dionach – zakończył.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.