01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
5dn.16godz.37min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trałka: Wziąć Puchar i wrócić do Poznania!

Trałka: Wziąć Puchar i wrócić do Poznania!

Łukasz Trał­ka po raz pier­wszy w swo­jej kari­erze wys­tąpi jutro na Sta­dion­ie Nar­o­dowym w finale Pucharu Pol­s­ki. Czy uda mu się pod­nieść Puchar?

- Sta­dion Lecha, Legii czy Lechii to duże obiek­ty, a takich w kra­ju jest dużo. Nie moż­na ich jed­nak porówny­wać do Sta­dionu Nar­o­dowego. Sama nazwa wskazu­je, że to najważniejszy sta­dion w Polsce. Nie miałem okazji tu grać i nie mogę się doczekać tego meczu – powiedzi­ał na przed­mec­zowej kon­fer­encji kap­i­tan Kolejorza.

W tym sezonie Lech z Legią mierzył się dwa razy i ani razu Wojskowi nie zdołali wygrać z Kole­jorzem. Jutro na Nar­o­dowym lechitów wspier­ać będzie duża gru­pa kibiców – Chcę wygrać w obo­jęt­nie jakimś sty­lu, wziąć Puchar i wró­cić do Poz­na­nia. Będzie tylu ludzi i każdy chce dobrego wid­owiska, aby mecz był emocjonu­ją­cy. Dla kibiców najlepiej było­by, gdy­by mecz zakończył się np. wynikiem 4:3.

Jutrze­jszy mecz będzie dopiero drugim roze­granym na Sta­dion­ie Nar­o­dowym, ale z pewnoś­cią nie ostat­nim – Samo roz­gry­wanie meczów na takich sta­dionach prze­maw­ia za tym, że to finał. Takie sta­diony pod­noszą rangę meczu. Mam nadzieję, że takie spotka­nia roz­gry­wane będą co roku na najwięk­szych sta­dionach – zakończył.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.