01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19392dn.-24godz.-47min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trener Urban: Nie ma grać nazwisko

Trener Urban: Nie ma grać nazwisko

2 maja 2015 roku piłkarze Kole­jorza zmo­ty­wowani, skon­cen­trowani i zmo­bi­li­zowani rywal­i­zowali z warsza­wską Legią w Pucharze Pol­s­ki. Z tego poje­dynku przys­zli mis­tr­zowie Pol­s­ki nie wys­zli zwycięsko.

W tym sezonie matem­aty­czne szanse na obronę tytułu mis­tr­zowskiego lechi­ci jeszcze mają. Najkrót­sza jed­nak dro­ga do europe­js­kich pucharów prowadzi przez Puchar Pol­s­ki. Przed podopieczni tren­era Jana Urbana jeden mecz – najważniejszy. - My musimy zwyciężać i wal­czyć o europe­jskie puchary, a nie myśleć o mis­tr­zost­wie, bo to mało realne. Po meczu na Łazienkowskiej zad­owole­nia w szat­ni nie było. Wszyscy wiemy, że mecze Lecha i Legii są prestiżowe. Nie było się z czego cieszyć – przyz­na­je tren­er Jan Urban.

Piątkowa poraż­ka lechitów nie przekreśliła szans mis­trza Pol­s­ki na walkę o europe­jskie puchary przez ligę. — My jesteśmy zależni od siebie. Będziemy grali druży­na­mi przed nami i jeżeli osiąg­niemy dobre wyni­ki to będziemy grać w pucharach. Każde spotkanie będzie zmieni­ało tabelę. Wal­ka o europe­jskie puchary będzie roz­gry­wać się do ostat­niego meczu – zaz­nacza szkole­niowiec. — Pier­wsza kole­j­ka potwierdz­iła, że w każdym spotka­niu będzie trud­no o punk­ty. U siebie gramy tylko trzy mecze i na włas­nym tere­nie musimy punk­tować. Jed­no zwycięst­wo na wyjeździe może dać nam puchary – doda­je.

Przez miesiąc Lech ma do roze­gra­nia osiem meczów – sie­dem w lidze i jed­no w Pucharze Pol­s­ki. Poz­na­ni­a­cy nie muszą się już jed­nak martwić o skład. Sytu­ac­ja kadrowa Kole­jorza jest już znacze­nie lep­sza niż kil­ka tygod­ni temu. — W jeden miesiąc gramy osiem spotkań, więc musimy rotować skła­dem. Zawod­ni­cy nie ukry­wa­ją tego, że są zmęczeni i chcą trochę odpocząć. Gramy, co trzy, cztery dni i nie ma prob­le­mu, żeby któryś z piłkarzy odpoczął. Nie ma grać nazwisko, ma wys­tąpić zawod­nik, który da jak najwięcej zespołowi – oce­nia tren­er Urban.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa

04/02/2023 / 01:00

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.