28.09.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Raków Częstochowa
Do meczu pozostało:
1dn.16godz.55min.
12.25 X3.30 23.20 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trener Urban ocenia: Volkov na plus, niewyraźny Sisi

Trener Urban ocenia: Volkov na plus, niewyraźny Sisi

We wtorkowym spotka­niu, którego stawką jest wyjazd na finał Pucharu Pol­s­ki, Lech Poz­nań pokon­ał Zagłę­bie Sos­nowiec 1:0. W druży­Tam­nie mis­trza kra­ju doszło do czterech zmi­an w składzie. 

Sztab szkole­niowy przed ważnym spotkaniem z Legią Warsza­wa postanow­ił dać odpocząć i zre­gen­erować się kilku pod­sta­wowym zawod­nikom. Tamasa Kadara zastąpił Vladimir Volkov, Abdu­la Aziza Tet­te­ha – Dar­iusz Dud­ka, Paulusa Ara­ju­uriego – Maciej Wilusz i Ger­go Lovrenc­sic­sa – Sisi. 

Bramkę na wagę ważnego zwycięst­wa zdobył Vladimir Volkov. Czarnogórzec w Niebiesko-Białych barwach ostat­ni raz wys­tąpił przed miesiącem – prze­ci­wko Ter­mal­ice Bruk-Bet Nieciecza. Volkov zastąpił na lewej obronie Tamasa Kadara. — Volkov strzelił gola, w końców­ce brakowało mu sił, ale jak na tak długą prz­er­wę, to dobry wys­tęp. Nie ma ryt­mu mec­zowego, to nor­mal­na rzecz, że w końców­ce mu zabrakło – ocenił zawod­ni­ka tren­er Jan Urban.

IMG_2783

W pier­wszym meczu pół­fi­nałowym odpoczy­wał Tamas Kadar. Węgier­s­ki obroń­ca jest jed­nym z pod­sta­wowych zawod­ników drużyny „Poz­nańskiej Loko­mo­ty­wy”. — Tamas Kadar na pewno mógł odpocząć. Prze­j­mu­je mnie sytu­ac­ja, gdzie nagle wypa­da mi czterech zawod­ników. Brak możli­woś­ci więk­szych zmi­an – sko­men­tował.

Kole­jną szanse na zaprezen­towanie swoich umiejęt­noś­ci dostał Sisi. Kole­jny raz hisz­pańs­ki pomoc­nik spraw­iał wrażanie zabłąkanego na placu gry. — Sisi zagrał za bard­zo bojaźli­wie i aseku­ra­cyjnie. Stać go na dużo lep­szą grę, znam go bard­zo dobrze. Musi się poz­bier­ać i pokazać, że potrafi grać w piłkę. Jeśli nie zobaczymy tego na boisku, to będzie mały prob­lem – sko­men­tował wys­tęp 29-lat­ka szkole­niowiec mis­trzów Polski.

IMG_2840

Kibiców Kole­jorza niezmiernie ucieszył fakt, że do gry powró­cił Nic­ki Bille. Duńczyk ostat­ni raz wys­tąpił w spotka­niu z Podbeskidziem Biel­sko-Biała i przed­w­cześnie był zmus­zony opuś­cić boisko z powodu urazu mięś­nia dwugłowego uda. — Nick­iemu krzy­wdę zro­bił wirus. Kiedy był gotowy, aby wró­cić do tren­ingów, to zachorował. Przeszkodz­iło mu przy­go­tować się lep­iej fizy­cznie. Wszedł tylko w końców­ce – przyz­nał tren­er Urban. 

IMG_2710

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.