01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19396dn.-1godz.-16min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Tymoteusz Klupś znów musi zaczekać. Kolejne tygodnie pauzy

Tymoteusz Klupś znów musi zaczekać. Kolejne tygodnie pauzy

Gdy wydawało się, że Tymo­teusz Klupś już na dobre upo­rał się z prob­le­ma­mi, ponown­ie trze­ba powiedzieć o czeka­jącej go prz­er­wie. Skrzy­dłowy Lecha Poz­nań przeszedł bowiem lek­ki zabieg, o którym poin­for­mowała ofic­jal­na strona klubu.

Kolejna miesięczna przerwa

Jak może­my przeczy­tać na ofic­jal­nej stron­ie Lecha Poz­nań, Tymo­teusz Klupś pod­dał się drob­ne­mu zabiegowi chirur­giczne­mu, które miało na celu zni­welowanie tzw. kolana bie­gacza. 21-latek z tym zjawiskiem wal­czył już po wylecze­niu innych dolegli­woś­ci, ale zabieg może być o tyle zaskaku­ją­cy, że Klupś zdążył już zagrać w sparingu pod­czas prz­er­wy reprezen­ta­cyjnej i wydawało się, że na dobre wró­ci do kadry pier­wszego zespołu.

W meczu z Cra­cov­ią skrzy­dłowy jed­nak znów nie zagrał, mało tego — nie znalazł się nawet na ław­ce rez­er­wowych. Sam poza tym zapew­ni­ał, że upo­rał się ze wszys­tki­mi kłopota­mi, które wyk­lucza­ły go z gry na długie tygodnie.

Z czystym sum­ie­niem mogę powiedzieć, że wresz­cie funkcjonu­ję bez bólu. Total­nie bez bólu. W tym wcześniejszym okre­sie tak nie było, zawsze coś się dzi­ało, zawsze była jakaś dolegli­wość i ten ból mi towarzyszył. Czy to Achilles czy kolano, cią­gle coś nie dawało mi spoko­ju. Dlat­ego ter­az jest to wspani­ałe uczu­cie, bo dawno tak nie funkcjonowałem. Bard­zo cieszę się, że tak jest i oby już na stałe — zaz­naczał kilka­naś­cie dni temu Klupś.

Zobacz także: Jakub Kamińs­ki o swo­jej formie

Ofic­jal­na strona klubu poda­je, że Tymo­teusz Klupś nie zagra co najm­niej przez miesiąc, więc wyglą­da na to, że w tym sezonie na muraw­ie już go nie zobaczymy.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.