06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.17godz.35min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Tymoteusz Klupś znów musi zaczekać. Kolejne tygodnie pauzy

Tymoteusz Klupś znów musi zaczekać. Kolejne tygodnie pauzy

Gdy wydawało się, że Tymo­teusz Klupś już na dobre upo­rał się z prob­le­ma­mi, ponown­ie trze­ba powiedzieć o czeka­jącej go prz­er­wie. Skrzy­dłowy Lecha Poz­nań przeszedł bowiem lek­ki zabieg, o którym poin­for­mowała ofic­jal­na strona klubu.

Kolejna miesięczna przerwa

Jak może­my przeczy­tać na ofic­jal­nej stron­ie Lecha Poz­nań, Tymo­teusz Klupś pod­dał się drob­ne­mu zabiegowi chirur­giczne­mu, które miało na celu zni­welowanie tzw. kolana bie­gacza. 21-latek z tym zjawiskiem wal­czył już po wylecze­niu innych dolegli­woś­ci, ale zabieg może być o tyle zaskaku­ją­cy, że Klupś zdążył już zagrać w sparingu pod­czas prz­er­wy reprezen­ta­cyjnej i wydawało się, że na dobre wró­ci do kadry pier­wszego zespołu.

W meczu z Cra­cov­ią skrzy­dłowy jed­nak znów nie zagrał, mało tego — nie znalazł się nawet na ław­ce rez­er­wowych. Sam poza tym zapew­ni­ał, że upo­rał się ze wszys­tki­mi kłopota­mi, które wyk­lucza­ły go z gry na długie tygodnie.

Z czystym sum­ie­niem mogę powiedzieć, że wresz­cie funkcjonu­ję bez bólu. Total­nie bez bólu. W tym wcześniejszym okre­sie tak nie było, zawsze coś się dzi­ało, zawsze była jakaś dolegli­wość i ten ból mi towarzyszył. Czy to Achilles czy kolano, cią­gle coś nie dawało mi spoko­ju. Dlat­ego ter­az jest to wspani­ałe uczu­cie, bo dawno tak nie funkcjonowałem. Bard­zo cieszę się, że tak jest i oby już na stałe — zaz­naczał kilka­naś­cie dni temu Klupś.

Zobacz także: Jakub Kamińs­ki o swo­jej formie

Ofic­jal­na strona klubu poda­je, że Tymo­teusz Klupś nie zagra co najm­niej przez miesiąc, więc wyglą­da na to, że w tym sezonie na muraw­ie już go nie zobaczymy.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.