01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19396dn.-1godz.-4min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Tymoteusz Puchacz odejdzie z Lecha Poznań. Potwierdził to tuż po niedzielnym meczu

Tymoteusz Puchacz odejdzie z Lecha Poznań. Potwierdził to tuż po niedzielnym meczu

Maciej Sko­rża jeszcze nie zaczął swo­jego drugiego rozdzi­ału z Lechem Poz­nań, a już niemal na pewno straci kluc­zowego zawod­ni­ka. Tymo­teusz Puchacz po niedziel­nym spotka­niu z Legią Warsza­wa na ante­nie telewiz­ji Canal+, potwierdz­ił swo­je porozu­mie­nie z Unionem Berlin.

Kością niezgody kwota transferu

Wyda­je się, że sam Tymo­teusz Puchacz dał jas­no do zrozu­mienia, że kwest­ią sporną pozosta­je to, na jaką kwotę trans­fer­ową przys­taną zarówno Lech Poz­nań, jak i ekipa ze stol­i­cy Niemiec. Według niepotwierd­zonych infor­ma­cji, “Kole­jorz” doma­ga się około 4 mil­ionów euro za lewego obrońcę, a Union ma być sko­ry na takie warun­ki przystać.

Zobacz także: Ishak i jego sezon w liczbach

Maciej Sko­rża, który wró­cił do Lecha Poz­nań straci zatem pod­sta­wowego od kilku­nas­tu miesię­cy zawod­ni­ka pier­wszego drużyny. Tymo­teusz Puchacz tylko w tym sezonie ligowym zagrał w dwudzi­es­tu dwóch spotka­ni­ach, a więc opuś­cił zaled­wie dwa. Miejs­ca w wyjś­ciowym składzie nie odd­a­je jed­nak już od kam­panii 2019/20, kiedy uzbier­ał aż 35 meczów w PKO BP Ekstraklasie.

Tymo­teusz Puchacz łącznie zan­otował zatem praw­ie sześćdziesiąt spotkań na poziomie ligowym, a mając na względzie jeszcze kil­ka koń­cowych kole­jek, śmi­ało może myśleć o przekrocze­niu tej bari­ery. Puchacz w koszulce Lecha Poz­nań zagrał także w sześ­ciu meczach Ligi Europy, gdzie udało mu się zan­otować nawet trzy asysty.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.