06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.17godz.45min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Tymoteusz Puchacz odejdzie z Lecha Poznań. Potwierdził to tuż po niedzielnym meczu

Tymoteusz Puchacz odejdzie z Lecha Poznań. Potwierdził to tuż po niedzielnym meczu

Maciej Sko­rża jeszcze nie zaczął swo­jego drugiego rozdzi­ału z Lechem Poz­nań, a już niemal na pewno straci kluc­zowego zawod­ni­ka. Tymo­teusz Puchacz po niedziel­nym spotka­niu z Legią Warsza­wa na ante­nie telewiz­ji Canal+, potwierdz­ił swo­je porozu­mie­nie z Unionem Berlin.

Kością niezgody kwota transferu

Wyda­je się, że sam Tymo­teusz Puchacz dał jas­no do zrozu­mienia, że kwest­ią sporną pozosta­je to, na jaką kwotę trans­fer­ową przys­taną zarówno Lech Poz­nań, jak i ekipa ze stol­i­cy Niemiec. Według niepotwierd­zonych infor­ma­cji, “Kole­jorz” doma­ga się około 4 mil­ionów euro za lewego obrońcę, a Union ma być sko­ry na takie warun­ki przystać.

Zobacz także: Ishak i jego sezon w liczbach

Maciej Sko­rża, który wró­cił do Lecha Poz­nań straci zatem pod­sta­wowego od kilku­nas­tu miesię­cy zawod­ni­ka pier­wszego drużyny. Tymo­teusz Puchacz tylko w tym sezonie ligowym zagrał w dwudzi­es­tu dwóch spotka­ni­ach, a więc opuś­cił zaled­wie dwa. Miejs­ca w wyjś­ciowym składzie nie odd­a­je jed­nak już od kam­panii 2019/20, kiedy uzbier­ał aż 35 meczów w PKO BP Ekstraklasie.

Tymo­teusz Puchacz łącznie zan­otował zatem praw­ie sześćdziesiąt spotkań na poziomie ligowym, a mając na względzie jeszcze kil­ka koń­cowych kole­jek, śmi­ało może myśleć o przekrocze­niu tej bari­ery. Puchacz w koszulce Lecha Poz­nań zagrał także w sześ­ciu meczach Ligi Europy, gdzie udało mu się zan­otować nawet trzy asysty.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.