02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.1godz.52min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Właściciel zaakceptował pomysł trenera na budowę Lecha

Mar­iusz Rumak w poniedzi­ałek pod­pisał trzylet­ni kon­trakt z Lechem Poz­nań. — Roz­maw­iałem z właś­ci­cielem klubu i dostałem od niego kredyt zau­fa­nia. Przez czas mojej umowy będę pode­j­mował decyz­je doty­czące per­son­al­iów drużyny — zdradza trener.

34-let­ni tren­er przyz­nał, że budowa drużyny rozpoczęła się już kil­ka miesię­cy temu, gdy objął stanowisku opieku­na pier­wszego zespołu. – Pod­pisanie nowego kon­trak­tu oznacza, że nadal idziemy w tym kierunku i będziemy robić kole­jne kro­ki. Chce­my stworzyć drużynę głod­ną sukcesów i men­tal­nie do nich przy­go­towaną – pod­kreśla szkole­niowiec. – Właś­ci­ciel zaak­cep­tował mój plan – dodaje.

Młody tren­er uważa, że efek­ty jego pra­cy powin­no się oce­ni­ać w dłuższym okre­sie cza­su. – Nie zgodz­iłbym się na wery­fikację co rundę, jeśli od niej zależała­by moja posa­da. Gra się na punk­ty, ale nie musimy być pier­wsi od pier­wszego meczu. Mis­tr­zost­wo moż­na zdobyć będą cały sezon na drugiej albo trze­ciej pozy­cji – zaz­nacza Rumak.

Jego marze­niem jest zak­wal­i­fikowanie się do fazy grupowej Ligi Mis­trzów. – Chci­ałbym również, żeby w prze­ciągu tych trzech lat ktoś zauważył, że odcis­nąłem pięt­no na tym zes­pole – mówi.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.