31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.4godz.25min.
13.00 X3.75 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zmieniony rywal Wiary Lecha w Pucharze Polski 

Zmieniony rywal Wiary Lecha w Pucharze Polski 

Zami­ast B‑klasowego KS Szczyt­ni­ki Druży­na Wiary Lecha zmierzy się w 4. rundzie Okrę­gowego Pucharu Pol­s­ki z Lid­erem Swarzędz. Zmi­ana wyni­ka z wery­fikacji wyniku poprzed­niego star­cia pomiędzy tymi druży­na­mi w ostat­niej rundzie(3:2 dla KS Szczyt­ni­ki). W zes­pole ze Szczyt­nik zagrał nieuprawniony zawod­nik, za co WZPN ukarał klub walkowerem.

Druży­na Wiary Lecha pod wodzą Dar­iusza Kus­to­nia zaczęła roz­gry­w­ki od drugiej rundy wygry­wa­jąc 2:1 z KS Łop­u­chowo. Przed tygod­niem pokon­ała nato­mi­ast Polonię Poz­nań sto­sunkiem bramek 2:0.

Lid­er Swarzędz jest nato­mi­ast debi­u­tan­tem roz­gry­wek w tym sezonie. Zespół z obrzeży Poz­na­nia rozpoczął w tym roku grę w seniorskiej piłce od A‑klasy, a wcześniej ukierunk­owany był stricte na szkole­nie młodzieży. W 2.rundzie Lid­er wysoko zwyciężył z Clesce­vią Kleszczewo 4:1.

Spotkanie między Drużyną Wiary Lecha i Lid­erem Swarzędz odbędzie się niezmi­en­nie, w środę 7 październi­ka o godzinie 16 na sta­dion­ie Unii w Swarzędzu.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.