Artiom Rudnev został powołany na spotkanie reprezentacji Łotwy, które ta 22 maja rozegra w Klagenfurcie z Polską. Napastnik Lecha będzie mógł zmierzyć się i sprawdzić umiejętności trójki swoich kolegów z klubu.
Autor: Karol Jałowiec
Artiom Rudnev został powołany na spotkanie reprezentacji Łotwy, które ta 22 maja rozegra w Klagenfurcie z Polską. Napastnik Lecha będzie mógł zmierzyć się i sprawdzić umiejętności trójki swoich kolegów z klubu.
Lech Poznań wspólnie z Centrum Cyfra+ Galeria Pestka zaprasza kibiców Lecha do wspólnego oglądania niedzielnej MultiLigi+ na Stadionie Miejskim w Poznaniu. Sympatycy „Kolejorza” od dzisiaj mogą odbierać wejściówki na tę imprezę. Specjalnie dla nich przygotowano 13 500 wejściówek. Jedna osoba może odebrać cztery darmowe zaproszenia.
W głosowaniu organizowanym przez Ekstraklasę oraz redakcję sportową Canalu+ na najlepszego trenera oraz piłkarza miesiąca w kwietniu wyróżniony został szkoleniowiec Lecha Poznań, Mariusz Rumak. Wyprzedził on Pavla Hapala oraz Leszka Ojrzyńskiego, którzy znaleźli się na podium. Jeden głos otrzymał także Artiom Rudnev.
Zapraszamy do zapoznana się z wypowiedziami piłkarzy po meczu. Poniżej możecie przeczytać komentarze Jasmina Buricia, Artioma Rudneva, Bartosza Ślusarskiego z Lecha Poznań i Mateusza Bąka z Podbeskidzia.
Zapraszamy do zapoznana się z wypowiedziami piłkarzy po meczu. Poniżej możecie przeczytać komentarze Jasmina Buricia, Artioma Rudneva, Bartosza Ślusarskiego z Lecha Poznań i Mateusza Bąka z Podbeskidzia.
Zapraszamy do zapoznania się z pomeczowymi wypowiedziami trenerów obu drużyn.
Dzisiejszym zwycięstwem piłkarze Lecha Poznań zapewnili sobie udział w europejskich pucharach. Piłkarze „Kolejorza” wykorzystali potknięcie Legii Warszawa i Korony Kielce, awansując na trzecią pozycję w tabeli. Nawet w przypadku przegranej w niedzielę, podopieczni Mariusza Rumaka zagrają w Lidze Europy.
Spotkanie, w którym gra drużyna z czołówki w tabeli i drużyna, która zajmuje jedenaste miejsce teoretycznie nie powinno być trudne, ale jak się dzisiaj okazało tylko teoretycznie. Podbeskidzie, które nie walczyło w zasadzie o nic, było bardzo trudnym rywalem. Lechici musieli się więc bardzo postarać, żeby wywalczyć trzy punkty. Na szczęście udało się utrzymać dobrą passę zwycięstw, dzięki zwycięstwu 1:0.
Czasami przed konferencja spojrzę na tabele, ale dziś nie spojrzałem. Wydaje mi się, że jesteśmy na czwartym miejscu, więc gdyby sezon się skończył, gralibyśmy w pucharach – taką wypowiedzią zaczął przedmeczową konferencję trener, Mariusz Rumak. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi wypowiedziami trenera przed meczem z Podbeskidziem.