03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.20min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Tymoteusz Puchacz: Raków był od nas dużo lepszy

Tymoteusz Puchacz: Raków był od nas dużo lepszy

Tymo­teusz Puchacz w meczu z Rakowem Częs­to­chowa wybiegł na murawę jako kap­i­tan Lecha Poz­nań i jako pier­wszy pojaw­ił się przed kam­era­mi Pol­satu Sport po porażce i odpad­nię­ciu z Pucharu Pol­s­ki. Lewy obroń­ca pochwal­ił drużynę goś­ci i co może nieco zaskaki­wać — moc­no skry­tykował “Kole­jorza”.

Posada trenera znów wisi na włosku

Poraż­ka 0:2 oznacza, że sezon dla Lecha Poz­nań się prak­ty­cznie zakończył. Wicemistr­zowie Pol­s­ki w PKO BP Ekstrak­lasie zaj­mu­ją dopiero ósme miejsce, tracąc aż dziewięć punk­tów do podi­um. Tymo­teusz Puchacz na pytanie, czy właśnie prze­grali całą kam­panię 2020/21, przyz­nał, że sytu­ac­ja jest skomplikowana.

Czy mamy wraże­nie, że prze­gral­iśmy najważniejszy mecz w tym sezonie? Na pewno nasze wraże­nie jest takie, że gramy słabo. Nawet te dwie ostat­nie nasze wygrane, to były wygrane w kiep­skim sty­lu — powiedzi­ał Tymo­teusz Puchacz.

21-latek sko­men­tował także postawę zespołu w star­ciu z Rakowem Częs­to­chowa. Puchacz nie pokusił się o głęb­szą anal­izę, ale mimo to dało się wyczuć ostrą samokry­tykę. Lech Poz­nań w opinii obroń­cy gra naprawdę słabo, a podopieczni Mar­ka Pap­szu­na byli lep­si niemal przez cały mecz. W tych słowach wielu dopa­tru­je się także kry­ty­ki tren­era Dar­iusza Żurawia.

Co ja mogę powiedzieć poza tym, że gral­iśmy słabo? Raków dziś był od nas dużo lep­szy. I tak­ty­cznie, i piłkarsko, dobrze nas pres­sował. Trud­no się wyb­ie­ga na boisko, kiedy nic ci nie wychodzi. Ale jed­nos­t­ki nie wygry­wa­ją meczów, tylko druży­na. Dlat­ego musimy wziąć się w garść i zacząć popraw­iać grę. Nie może­my sku­pi­ać się także na wynikach, tylko wró­cić do dobrej gry, bo na razie gramy źle, fatalnie.

Zobacz również: Kogo obser­wował Paulo Sousa na meczu Lecha z Rakowem?

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.