W tym tygodniu wojsko w okolicach przejścia pod II trybunę postawiło most, którego celem jest zwiększenie przepustowości widzów na Stadionie Miejskim. Już od jutra będzie on dostępny dla kibiców. Jeśli zastanawiacie się jak wygląda, to mamy dla was kilka zdjęć.
Autor: Karol Jałowiec
W tym tygodniu wojsko w okolicach przejścia pod II trybunę postawiło most, którego celem jest zwiększenie przepustowości widzów na Stadionie Miejskim. Już od jutra będzie on dostępny dla kibiców. Jeśli zastanawiacie się jak wygląda, to mamy dla was kilka zdjęć.
Komisja Ligi ukarała Lecha Poznań zakazem wyjazdowym na dwa najbliższe mecze „Kolejorza” w związku z zachowaniem kibiców tego klubu za użycie środków pirotechnicznych oraz szczególne natężenie wulgaryzmów podczas meczu z Legią Warszawa. Ponadto klub ukarana karą 8 tysięcy złotych.
Podczas swoich przygód trenerskich z czterema poprzednimi klubami (Zagłębie Lubin, Arka Gdynia, Widzew Łódź, Jagiellonia Białystok, ), Czesław Michniewicz ośmiokrotnie mierzył się z poznańskim klubem, którego również kiedyś poprowadził. Bilans jest lepszy dla Michniewicza.
Konsorcjum Lecha Poznań i Marcelin Management zostało wybrane na operatora Stadionu Miejskiego w czasie EURO 2012. Stadion, którym na co dzień zarządza Marcelin Management wspólnie z POSiR, zostanie przekazany UEFA w okresie 11 maja do 22 czerwca. W tym czasie, konsorcjum będzie wykonywało na rzecz UEFA wybrane usługi operatorskie związane z obsługą Bułgarskiej.
Konsorcjum Lecha Poznań i Marcelin Management zostało wybrane na operatora Stadionu Miejskiego w czasie EURO 2012. Stadion, którym na co dzień zarządza Marcelin Management wspólnie z POSiR, zostanie przekazany UEFA w okresie 11 maja do 22 czerwca. W tym czasie, konsorcjum będzie wykonywało na rzecz UEFA wybrane usługi operatorskie związane z obsługą Bułgarskiej.
– Polonia nie ma na co czekać, bo ma mniej punktów od nas. My musimy wygrać, bo tyle samo punktów ma Korona i jeśli stracimy punkty, to może nas wyprzedzić – analizuje sytuację przed meczem z „Czarnymi Koszulami” trener Mariusz Rumak.
– Polonia nie ma na co czekać, bo ma mniej punktów od nas. My musimy wygrać, bo tyle samo punktów ma Korona i jeśli stracimy punkty, to może nas wyprzedzić – analizuje sytuację przed meczem z „Czarnymi Koszulami” trener Mariusz Rumak.
Mariusz Rumak piłkarzy Lecha Poznań prowadził w ośmiu meczach ligowych. Ten najmniej doświadczony trener zespołu T-Mobile Ekstraklasy jest także niezwykle skuteczny skuteczny. Prowadzona przez niego drużyna zdobyła już 16 punktów, co daje średnią 2 punktów na mecz. Żaden inny szkoleniowiec nie może poszczycić się takim wynikiem.
W piątek piłkarze Lecha Poznań zmierzą się z Polonią Warszawa, ich bezpośrednim konkurentem w walce o europejskie puchary. Podopieczni Mariusza Rumaka w przypadku zwycięstwa w tym meczu znacznie przybliżą się do gry w Lidze Europy. Ewentualna porażka może te plany bardzo skomplikować.