W spotkaniu przeciwko Pogoni Szczecin lechici nie zachwycili, ale co najważniejsze zgarnęli komplet punktów. Pierwsza połowa była bardzo dobra w ich wykonaniu – obraz gry jednak znacznie pogorszył się w drugiej części spotkania i niewiele brakowało, a goście wyjeżdżaliby z Poznania ze zdobyczą punktową. – Jesteśmy bardzo zadowoleni po tym zwycięstwie z Pogonią. W tym meczu poprawiliśmy błędy, które pojawiały się w poprzednich spotkaniach. Druga połowa pokazała jednak, że cały czas mamy wiele do poprawy w swojej grze – mówił o tym spotkaniu lewy obrońca Kolejorza, Volodymyr Kostevych. Dzięki zdobytym punktom Lechowi udało się utrzymać na ligowym podium – aktualnie podopieczni Nenada…
Autor: Karol Jałowiec
Kolejorz wygrał dzisiaj z Pogonią Szczecin 2:0, a debiut w Ekstraklasie zaliczył Tymoteusz Klupś.
Kolejorz zainaugurował piłkarską wiosnę przy Bułgarskiej zwycięstwem 2:0 nad szczecińską Pogonią. Na listę strzelców wpisali się Darko Jevtić oraz Emir Dilaver.
Kolejorz czwarty raz z rzędu zremisował bezbramkowo w meczu wyjazdowym. Dziś lechici nie zdołali pokonali Arki Gdynia.
Podopieczni Nenada Bjelicę wiosnę na boiskach Lotto Ekstraklasy rozpoczną w Gdyni. Rywalem Kolejorza będzie lokalna Arka, która zajmuje aktualnie 8. miejsce w ligowej tabeli.
Już w niedzielę lechici zainaugurują rundę wiosnnę Lotto Ekstraklasy. Pierwszym rywalem poznaniaków po prawie dwumiesięcznej przerwie będzie Arka Gdynia.
22-letni Bośniak Elvir Koljić został wypożyczony do Lecha na pół roku. Tym samym Kolejorz zamknął już kadrę na rundę wiosenną.
Wczoraj na Placu Wolności Kolejorz wraz z kibicami symbolicznie zainaugurował rundę wiosenną. Lechici pierwszy mecz zagrają za tydzień, gdzie na wyjeździe zagrają z Arką Gdynia.
Dziś na Placu Wolności Kolejorz symbolicznie, wraz z kibicami zainugurował rundę wiosenną.
Dziś na Placu Wolności Kolejorz oraz lechici symbolicznie zainaugurowali rundę wiosnną.