We wczorajszym spotkaniu z Termalicą wszystkie trzy gole padły dla lechitów z prawego skrzydła. – Bardzo dużo ćwiczymy funkcjonowanie na prawym skrzydle i to przyniosło efekt. Przy pierwszej bramce bardzo fajnie podłączył się Robert Gumny, super dograł i było 1:0. Była to książkowa akcja. – skomentował po spotkaniu Maciej Makuszewski.
Autor: Karol Jałowiec
Lech Poznań wygrał wczoraj w Niecieczy z tamtejsza Termalicą Bruk-Betem 3:1, jednak Matusowi Putnockiemu nie udało się zachować czystego konta.
Lechici spełnili swój obowiązek i w spotkaniu z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza zgarnęli komplet punktów. Nie był to porywający mecz i pomimo pozytywnego wyniku gra Kolejorza pozostawiała wiele do życzenia. Zapraszamy do zapoznania się z ocenami zawodników Lecha wystawionymi przez nas po tym pojedynku.
Kolejorz wygrał w Niecieczy z tamtejszą Termalicą 3:1 po golach Christiana Gytkjaera, Radosława Majewskiego i samobójczym trafieniu Artema Putivtseva. Bramkę dla gospodarzy zdobył… Lasse Nielsen.
Już dziś Lech Poznań zmierzy się w Niecieczy z miejscową Bruk-Bet Termalicą. Będzie to spotkanie rozegrane w ramach 6. kolejki Lotto Ekstraklasy.
Po ostatnich passach niepowodzeń Kolejorza przed trenerem Nenadem Bjelicą postawiony jest w tym sezonie jeden cel – mistrzostwo Polski. By to osiągnąć lechici muszą zacząć wygrywać i zgarniać komplety punktów w kolejnych spotkaniach – tym bardziej, że od obecnego sezonu wycofany został podział punktów w rundzie finałowej. Przed meczem wyjazdowym meczem z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza Poznańską Lokomotywę interesują tylko 3 oczka.
Kolejorz zakończył już w tym sezonie rywalizajcę co trzy dni. Odpadł z LE i z Pucharu Polski, więc całkowicie może skupić się na Ekstraklasie. – Dostaliśmy dwa dni wolnego, a potem mogliśmy w spokoju przygotowywać się do meczu. Zmienia się cykl przygotowań, bo nie będzie rozruchu, meczu i kolejnego rozruchu, tylko więcej pracy. Zaczyna się nowy rozdział, którego nie chcieliśmy – mówił na przedmeczowej konferencji Maciej Gajos. W niedzielę podopieczni trenera Bjelicy powalczą z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza, zespołem, którego trenerem jest Mariusz Rumak. – Widziałem wtorkowego meczu ze Śląskiem Wrocław i bramkę na 1:1. To drużyna, która nieżle gra, co…
Kolejorz zremisował w 5. kolejce z Zagłebiem Lubin 1:1 po golach Mario Situma oraz Alana Czerwińskiego.
Lech Poznań zremisował z Zagłębiem Lubin 1:1 w 5. kolejce Lotto Ekstraklasy. Bramkę dla poznaniaków zdobył Mario Situm. Zapraszamy do zapoznania się z pomeczowymi opiniami szkoleniowców obu drużyn.
Powiedzieć, że przygoda Lecha z Pucharem Polski zakończyła się fatalnie, to jakby nic nie powiedzieć. Teraz podopieczni Nenada Bjelicy mają szansę odkupić winy..