Z końcem sezonu zakończyło się wypożyczenie Jana Bednarka do Górnika Łęczna. 20-letni obrońca zebrał sporo doświadczenia występując w barwach Górnika w 18 spotkaniach i latem wznowił przygotowania do sezonu już z pierwszą drużyną Lecha Poznań. Niestety młodemu stoperowi trudno będzie wywalczyć sobie miejsce w składzie, gdy do gry w środku obroni zgłaszają się starsi i bardziej doświadczeni Arajuuri, Dudka, Wilusz, Kadar, czy Nielsen.
Autor: Karol Jałowiec
Po piątkowym wyjazdowym meczu ze Śląskiem Wrocław w ekipie Kolejorza można wyczuć duży niedosyt i rozczarowanie, bo pomimo tego, że to Lech stworzył sobie więcej okazji bramkowych to ze stolicy Dolnego Śląska wywiózł zaledwie jedno oczko. – Uważam, że są to jednak dwa punkty stracone, aniżeli jeden zdobyty. Mieliśmy dużo sytuacji, które mogliśmy lepiej wykorzystać. Przede wszystkim byliśmy bliżej zdobycia bramki niż Śląsk. Na pewno gdyby szczęście się do nas trochę bardziej uśmiechnęło mielibyśmy teraz komplet punktów – przyznaje obrońca ekipy z Poznania, Maciej Wilusz. Drużyna z Wrocławia – w przeciwieństwie do Lecha – mecz rozpoczęła bez nominalnego napastnika w…
Marcin Robak zagrał wczoraj w duecie z Nickim Bille, ale nie przyniosło to bramek na stadionie we Wrocławiu.
Na inaugurację seoznu 2016/2017 Kolejorz bezbramkowo zremisował ze Śląskiem Wrocław.
Dzisiaj wieczorem lechici zainaugurują sezon 2016/2017 w Lotto Ekstraklasie. Ich rywalem będzie wrocławski Śląsk.
Już jutro lechici zainaugurują nowy sezon w Ekstraklasie. Ich rywalem będzie wrocławski Śląsk.
Już w piątek lechici rozpoczną zmagania Ekstraklasie. Ich pierwszym rywalem będzie Śląsk Wrocław. – Jedziemy do Wrocławia po trzy punkty – zaznacza Tomasz Kędziora.
Już w piątek lechici rozpoczną zmagania w Ekstraklasie. Podopieczni Jana Urbana w pierwszej kolejce zmierzą się na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław. – Lepiej jest zaczynać meczem u siebie, ale nie ma co narzekać. Tak wylosowaliśmy i jedziemy do Wrocławia dobrze zacząć sezon – deklaruje „Gajowy”.
Dziś na Placu Wolności Kolejorz zaprezentował piłkarzy, którzy będa walczyć o najwyższe cele w przyszłym sezonie. Oprócz tego kibice mogli zobaczyć nowy model koszulki, a także nową kolekcję ubrań zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.
Kolejorz drugi raz z rzędu może cieszyć się z wywalczenia Superpucharu Polski. Poznaniacy w czwartek pokonali warszawską Legię 4:1.