Kolejorz pokonał w czwartek warszawską Legię 4:1 i obronił tym samym Superpuchar wywalczony rok temu.
Autor: Karol Jałowiec
Marcin Robak zagrał 45 minut w czwartkowym meczu z Legią o Superpuchar Polski. Napastnik przyznaje, że to zwycięstwo doda drużynie pewności siebie przed zbliżającą się Ekstraklasą.
Darek Formella wrócił do Poznania z wypożyczenia do Arki Gdynia i już w pierwszym oficjalnym meczu strzelił dwie braki. I to nie byle komu, bo warszawskiej Legii. – Jestem bardzo szczęśliwy, że obroniliśmy ten Superpuchar i udało mi się zdobyć dwie bramki.
Kolejorz pokonał wczoraj warszawską Legię 4:1 i obronił tym samym Superpuchar wywalczony rok temu.
Maciej Makuszewski ma za sobą bardzo udany debiut w niebiesko-białych barwach. Zdobył pierwszą bramkę dla Kolejorza i mógł się cieszyć z Superpucharu.
Kolejorz wygrał w Warszawie przy Łazienkowskiej z tamtejszą Legią 4:1 i wyjechał ze stolicy z Superpucharem Polski. Oto co po meczu powiedzieli szkoleniowcy obu ekip.
Kolejorz wygrał z Legią Warszawa 4:1 i tym samym obronił Superpuchar wywlaczony rok temu na INEA Stadionie. Bramki dla Lecha strzelali Maciej Makuszewski, Lasse Nielsen oraz dwa razy Dariusz Formella.
Matus Putnocky jest jednym z czterech wzmocnień Kolejorza w tym okienku transferowym. Słowaka czeka nie lada wyzwanie, bo o miejsce w pierwszym składzie będzie walczył z Jasminem Buriciem – Póki co nie wiemy, kto będzie numerem jeden. O wszystkim zadecyduje trener.
Już dziś lechici zainaugurują nowy sezon. W Warszawie zmierzą się z tamtejszą Legią, by obronić wywalczony przed rokiem Superpuchar.
Maciej Wilusz pod nieobecność Tamasa Kadara ustawiany jest na lewej flance, a nie na środku obrony, jak do tej pory. Czy dobrymi występami 27-letni stoper wywalczy sobie miejsce w podstawowym składzie?