Autor: Karol Jałowiec

Karol Jałowiec

Obecnie Poznaniak, choć moje akademickie korzenie tkwią w Politechnice Krakowskiej. Fan typowania i wszelkiego rodzaju sportu. Kibicuje PSG i Lechowi Poznań. Moje życie wypełniają sportowe emocje, które łączę z codzienną pracą w branży IT.

Przygotowaliśmy dla Was galerie z prezentacji zespołu, która dzisiaj odbyła się z poznańskim Multikinie 51. Przed fanami „Kolejorza” zaprezentowali się zawodnicy, a także sztab szkoleniowy zespołu. Autorką zdjęć jest Małgorzata Gorzyńska.

Read More

Dzisiaj Ekstraklasa podjęła decyzję dotyczącą udziału kibiców w meczach wyjazdowych swoich klubów. Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców wystosował w związku z warunkami, jakie przed stowarzyszeniami kibicowskim Ekstraklasa, list otwarty. Z jego treścią możecie zapoznać się poniżej.

Read More

W przyszłym roku Lech obchodzić będzie 90-lecie istnienia klubu. Dla władz „Kolejorza” będzie to szczególny rok. W związku z tym postanowiły one wprowadzić nowe hasło promujące klub: Przyszłość budowana od pokoleń. – Chcemy podziękować ludziom za to ile trudu oraz pracy włożyli w budowanie dobrego wizerunku klubu – przyznał Arkadiusz Kasprzak, wiceprezes klubu.

Read More

Drużyna Lecha Poznań zaprezentowała się dzisiaj w Multikinie 51 przed poznańską publicznością. – Lech to wielki klub, silna drużyna. W zeszłym roku powstała presja, z którą sobie nie poradziliśmy. Jestem przekonany, że w tym roku będziemy walczyć o wszystkie możliwe do zdobycia tytuły – podkreślał Jose Mari Bakero.

Read More

Dwóch piłkarzy Lecha zostało powołanych przez Franciszka Smudę na mecz kadry z Gruzją, który odbędzie 10 sierpnia w Lubinie. Szansę pokazania się przed selekcjonerem będą mieli Grzegorz Wojtkowiak oraz Rafał Murawski.

Read More

Ekstraklasa S.A. zezwoliło na organizowanie wyjazdów dla kibiców. Jednocześnie stowarzyszenia kibiców będą musiały podpisać porozumienie, że zobowiązują się do bezwzględnego przestrzegania prawa podczas spotkań T-Mobile Ekstraklasy, a także w trakcie drogi na oraz z meczów.

Read More

Sztab szkoleniowy Lecha podał kadrę zespoły na nowy sezon Ekstraklasy. Zabrakło w nim miejsca dla Kasprzika, Gancarczyka i Mikołajczaka. Ci dwaj ostatni w poprzednim sezonie kilka razy wystąpili w barwach „Kolejorza”, jednak nie pojechali na obóz do Niemiec. Nadal toczy się rywalizacja pomiędzy Frąckowiakiem i Smugiem o miano bramkarza numer trzy.

Read More

Uraz Manuela Arboledy, którego Kolumbijczyk doznał w sobotnim spotkaniu sparingowym okazał się być bardziej poważny, niż pierwotnie uważano. Obrońca ma stłuczony mięsień płaszczkowaty i w najbliższym czasie będzie wyłączony z treningów. Na razie nie wiadomo jeszcze kiedy będzie mógł do nich wrócić. Pod znakiem zapytania stoi zatem występ piłkarza w piątkowym meczu z ŁKS-em Łódź.

Read More

Zapraszamy do zapoznania się z galerią z ostatniego meczu sparingowego Lecha, który podopieczni Jose Mari Bakero rozegrali wczoraj w Grodzisku Wielkopolskim. Przypomnijmy, że „Kolejorz” przegrał 1:2, a bramkę dla Lechitów zdobył Artjoms Rudnevs. Autorem zdjęć jest Mateusz Szymandera.

Read More

Na boisku w Grodzisku nie zobaczyliśmy Luisa Henriqeza, który po poprzednim meczu miał problem z biodrem i narzekał na ból. Dzisiaj „Panama” odpoczywał. Jednak jak sam zapewnia, ma być gotowy na następny mecz, który Lech zagra już w rozgrywkach Ekstraklasy.

Read More