06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.14godz.4min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech w Bazylei bez STS na koszulkach

Lech w Bazylei bez <span class="caps">STS</span> na koszulkach

W rewanżowym spotka­niu III rundy kwal­i­fika­cyjnej z FC Basel piłkarze Lecha Poz­nań wybieg­ną na murawę w koszulkach z logo­typem orga­ni­za­cji dobroczyn­nej. STS to legal­ny buk­mach­er, wspier­a­ją­cy sport oraz pro­jek­ty real­izu­jące szczytne cele. W Szwa­j­carii zabro­nione jest reklam­owanie firm buk­mach­er­s­kich, dlat­ego spon­sor strate­giczny mis­trzów Pol­s­ki oraz klub postanow­ili udostęp­nić miejsce na koszulkach wybranej przez kibiców orga­ni­za­cji. W akcji biorą udzi­ał: Druży­na Szpiku, Fun­dac­ja RAK OFF oraz Region­alne Cen­trum Krwio­daw­st­wa i Krwiolecznict­wa w Poz­na­niu. Głosowanie trwa do czwartku do godziny 23:59  na stron­ie www.koszulkanabasel.pl.

W stro­jach ze zwycięskim pro­jek­tem piłkarze Kole­jorza zagra­ją 5 sierp­nia w  Bazylei. Po spotka­niu koszul­ki zostaną zli­cy­towane, dochód zasili kon­to zwycięskiej organizacji.

To nie pier­wsza tego typu akc­ja orga­ni­zowana przez klub oraz spon­so­ra. Kil­ka lat wcześniej poz­na­ni­a­cy grali z logo­typem akcji “Wygraj Życie”.

Dwa sezonu temu  lechi­ci pod­czas spotka­nia z Honką Espoo mieli wys­tąpić z logo­typem “Koloru­je­MY”, jed­nak UEFA nie wyraz­iła wów­czas zgody.

źródło zdję­cia: koszulkanabasel.pl

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.