01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.20godz.15min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rumak: Przegraliśmy przed tygodniem, więc musimy zagrać innym składem

rumak mariusz konferencja- Spośród rywali, których pode­j­mowal­iśmy jesienią na Buł­garskiej, żaden pod wzglę­dem fizy­cznym nie zaprezen­tował się tak dobrze jak Lech. Żaden nie był również tak blisko naszych osiąg­nięć jak Górnik - mówi przed niedziel­nym spotkaniem Mar­iusz Rumak.

- Sko­ro prze­gral­iśmy przed tygod­niem, to musimy zagrać inaczej ter­az. Muszę wybrać inny skład, ale nie chcę mówić o tym, ile będzie zmi­an — zaz­nacza szkoleniowiec.

- Oglą­dałem ostat­ni mecz Górni­ka. To spotkanie dobrze ułożyło się  Jagiel­lonii i pewne rzeczy może­my z tego meczu starać się prze­nieść na nasz, ale Lech to nieco inny zespół. Anal­i­zowałem ten mecz, ale więcej cza­su spędz­iłem nad naszym spotkaniem - przyz­na­je Rumak

- Będziemy musieli w związku z pogodą zwery­fikować swo­je plany na najbliższe dwa dni. Najważniejszą część mikro­cyk­lu jed­nak zre­al­i­zowal­iśmy. W tym tygod­niu pra­cow­al­iśmy dużo nad strza­ła­mi i skutecznoś­cią, bo w poprzed­nim meczu to zaw­iodło - pod­kreśla trener.

- Dochodz­iły do mnie opinie doty­czące naszej gry. Każdy ekspert ma to do siebie, że może wypowiedzieć swo­je zdanie. Ma pra­wo do wygłasza­nia włas­nych poglądów. Jeśli ktoś będzie chci­ał, to chęt­nie z nim usiądę do roz­mowy, bo z każdej moż­na coś wynieść — kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.