Volodymyr Kostevych został nowym piłkarzem Kolejorza. W środę 24-letni obrońca podpisał kontrakt z Lechem. Z poznańskim klubem związał się czteroletnią umową obowiązującą do grudnia 2021.
Autor: Karol Jałowiec
Wczoraj wieczorem na oficjalnej stronie Lecha Poznań pojawiła się informacja o testach medycznych zagranicznego lewego obrońcy. Dziś poznaliśmy jego nazwisko, to Volodymyr Kostevych – wychowanek UFK Lwów. Jeśli 24-latek przejdzie testy pomyślnie, to podpisze kontrakt z klubem.
Tymoteusz Puchacz podpisał długoterminowy kontrakt z Lechem Poznań. 17-letni obrońca w poniedziałek rozpoczął przygotowania do drugiej części sezonu z pierwszym zespołem Kolejorza.
Robert Gumny rundę wiosenną spędzi w pierwszoligowym Podbeskidziu Bielsko-Biała, któremu ma pomóc w powrocie do Ekstraklasy.
18-letni Kamil Jóźwiak najbliższą rundę spędzi na pierwszoligowych boiskach. Młody skrzydłowy został wypożyczony do GKS-u Katowice.
Mihai Radut został nowym piłkarzem Lecha Poznań! Wczoraj Rumun przechodził testy medyczne, a dziś podpisał umowę na okres sześciu miesięcy z możliwością przedłużenia kontraktu o trzy lata. Jest to pierwszy transfer Kolejorza w okienku zimowym.
Jak informuje oficjalna strona Lecha Poznań dziś w stolicy Wielkopolski testy medyczne przechodzi rumuński skrzydłowy Mihai Radut. Jeśli zawodnik przejdzie je pomyślnie to podpisze z Poznańską Lokomotywą półroczny kontrakt z możliwością przedłużenia o trzy lata.
Rok 2016 był rokiem niesamowitych zawirowań w klubie przy Bułgarskiej. Zaczęło się od mistrzowskich ambicji, szumnych transferów i optymistycznego startu. Wszystko zweryfikowały dwie porażki z Legią – ligowa przy Bułgarskiej i w finale Pucharu Polski. W lidze klapa, więc pocieszyliśmy się kolejnym Superpucharem. Mimo to, gra Kolejorza wciąż pozostawiała wiele do życzenia, a wyniki nie napawały optymizmem. Nastąpiła zmiana trenera, która dała impuls do odjazdu Poznańskiej Lokomotywy pełną parą. W międzyczasie zawitała ona jeszcze pod stadion, gdzie miał miejsce historyczny precedens na skalę Polski – pod Inea Stadionem stanęła wyremontowana lokomotywa przypominająca o kolejowej tradycji klubu. Poznajcie wydarzenia roku 2016…
Dochodzimy do finiszu naszych podsumowań roku w Kolejorzu. Dziś czas na najlepszego lechitę. Podzieliliśmy się na dwa obozy. Jeden nagrodził Darko Jevticia, głównie za drugą połowę tego roku, a drugi Jana Bednarka. Sprawdźcie sami.
Wielu zastanawiało się jaka przyszłość w klubie ze stolicy Wielkopolski czeka Marcina Robaka. Teraz już wiemy – po zakończeniu obecnego sezonu zawodnik zostanie w Lechu Poznań także na następny piłkarski rok.