W ostatniej kolejce w niebiesko-białych barwach debiutowało dwóch piłkarzy. O ile dla Sisieo był to debiut absolutny, to Maciej Wilusz miał już wcześniej na koncie występy w Kolejorzu.
Autor: Karol Jałowiec
Już w niedzielę Lech Poznań zmierzy się z Jagiellonią Białystok. Będzie to starcie mistrza Polski z trzecią drużyną poprzedniego sezonu.
W sobotnim spotkaniu z Podbeskidziem Bielsko-Biała w Niebiesko-Białych barwach zobaczyliśmy Macieja Wilusza. Stoper Kolejorza powrócił do linii defensywny po półrocznej przerwie.
Koło Naukowe Managerów Sportu Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na V Spotkanie z Ekspertem. Tym razem naszym gościem będzie selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski do lat 21 – Marcin Dorna. Portal LechNews.pl jest jednym z patronów medialnych wydarzenia.
W sobotnim spotkaniu z Podbeskidziem Bielsko-Biała Szymon Pawłowski zagrał z opaską kapitana. Dla lewoskrzydłowego Kolejorza nie była to debiutancka rola.
Kamil Jóźwiak podpisał 3,5 roczny kontrakt z Lechem Poznań. 17-letni skrzydłowy nie zdążył jeszcze zadebiutować w pierwszym zespole, a już związał się z Kolejorzem umową obowiązującą do czerwca 2019 roku.
Trzy dni po skromnej porażce z Unią Swarzędz, Drużyna Wiary Lecha podjęła na swoim boisku Orkan Jarosławiec. Rok temu zespół z Jarosławca był głównym rywalem kiboli do awansu do okręgówki. Podobnie jak w czerwcu na Inea Stadionie, w niedzielę Wiara Lecha zwyciężyła z Orkanem do zera.
Nowy napastnik Lecha Poznań podczas spotkania z Podbeskidziem Bielska-Biała nabawił się kontuzji. Już w 25. minucie został zmieniony przez Dawida Kownackiego.
Po bardzo dobrym spotkaniu z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza piłkarze Lecha Poznań wyruszyli do Bielska-Białej. Wszyscy oczekiwali wygranej, która przybliżyłaby poznaniaków do ligowego podium. Gospodarze szybko sprowadzili Kolejorza na ziemię. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ocenami lechitów za mecz w Bielsku-Białej.
Zapraszamy do obejrzenia galerii z meczu z Lech z Podbeskidziem, który „Kolejorz” przegrał 4:1. Autorem zdjęć jest Monika Wantoła.