Dawid Kownacki wrócił do gry po kontuzji, jakiej doznał podczas meczu pucharowego, ale tego powrotu nie zaliczy do udanych.
Autor: Karol Jałowiec
Lech Poznań przegrał na własnym boisku z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Poznaniacy w tym sezonie wygrali zaledwie jedno spotkanie.
Kolejorz przegrał wczoraj po raz szósty w sezonie i plasuje się w strefie spadkowej. Od mistrza Polski lepsza okazała się ekipa Podbeskidzia Bielsko-Biała, która wygrała 1-0.
W ósmej kolejce ekstraklasy Lech Poznań przegrał z Podbeskidziem Bielsko-Biała 0:1. Zapraszamy do zapoznania się z wypowiedziami trenerów obu drużyn.
Lech Poznań przegrał mecz z Podbeskidziem 0:1. Pierwsza połowa nie wyglądała tak źle. Lechici mieli swoje sytuacje. Druga to zupełni inna bajka. Szybko stracona bramka w drugiej odsłonie gry nie zdeterminowała jeszcze bardziej piłkarzy. Z trybun słychać było gorzkie słowa kibiców, ale nie zmieniło to obrazu gry. Po tym spotkaniu Lech znalazł się w strefie spadkowej. Początek meczu należał zdecydowanie do „Kolejorza”. Lechici mogli zdobyć bramkę już w 5. minucie, gdy Linetty na środku pola zgrał do Pawłowskiego. Ten wypuścił jeszcze Kędziore, który po ziemi podał do Linettego. Pomocnik Lecha mocno uderzył, ale bramkarz Podbeskidzia obronił strzał. Dobić próbował Thomalla,…
Zapraszamy do galerii z meczu z TPS, który Wiara Lecha zremisowała 1:1.
Drużyna Wiara Lecha zremisowała w 4. kolejce Okręgówki z TPS-em Winogrady. Kibole zremisowali z liderami tabeli, którzy przed tym spotkaniem mieli na koncie komplet zwycięstw. Strzelcem jedynej bramki dla lechitów był Smura, który pokonał bramkarza gospodarzy wykonując rzut karny. Przez pierwsze kilkanaście minut spotkania przy piłce utrzymywała się Drużyna Wiary Lecha. Podopieczni trenera Dariusza Kustonia wspierani przez zbierających się na trybunach kibiców wymieniali podania konsekwentnie zmuszając gospodarzy do biegania. Futbolówka krążyła jak po sznurku, ale gdy tylko lechici zawitali na połowę gospodarzy, spotykali się z wysoko postawionym pressingiem. Po jednej ze strat i nieporadności Szenfelda i Kwaśnika jeden z zawodników…
Zapraszamy do galerii z meczu DWL. Dzisiaj dwie galerie: jedna – meczowa, a druga – kibicowska. Poniżej kilka zdjęć z oprawy.
Po przerwie reprezentacyjnej na ligowe boiska wraca ekstraklasa. Lech Poznań w ósmej kolejce podejmie na własnym stadionie Podbeskidzie Bielsko-Biała.
Drużyna Mistrza Polski wraca do gry po dwutygodniowej przerwie, z czego cieszy się Maciej Skorża – Jestem po raz pierwszy w takiej sytuacji, że gramy tyle meczów w krótkim czasie. Czekaliśmy na tę przerwę od dłuższego czasu, było nam to potrzebne. Sporo piłkarzy rozegrało mecze w reprezentacjach, więc pozostali w rytmie meczowym. Spodziewam się dużej poprawy jakości gry, a przede wszystkim wyników – mówił na przedmeczowej konferencji opiekun lechitów.