06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.17godz.30min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Cracovia — Lech Poznań. Transmisja live stream i na żywo w tv. Gdzie oglądać ZA DARMO w internecie?

Cracovia — Lech Poznań. Transmisja live stream i na żywo w tv. Gdzie oglądać <span class="caps">ZA</span> <span class="caps">DARMO</span> w internecie?

W sobotę 3 mar­ca zostanie roze­grane jed­no z ciekawszych spotkań ligowych. W ramach 23. kole­j­ki Ekstrak­lasy Lech Poz­nań zagra na wyjeździe z Cra­cov­ią. Początek meczu jest zaplanowany na godz­inę 20:00. Spotkanie będzie moż­na śledz­ić w telewiz­ji oraz online w internecie. 

Transmisja online i darmowy live stream

Lech Poz­nań zaj­mu­je w lidze ósme miejsce. Po serii trzech zwycięstw rzę­du “Kole­jorz” zremisował z Piastem Gli­wice, a następ­nie prze­grał z Jagiel­lonią Białys­tok. Druży­na Dar­iusza Żuraw­ia w ten week­end roze­gra mecz ligowy z Cra­cov­ią. Spotkanie będziemy mogli obe­jrzeć za dar­mo w internecie dzię­ki ofer­cie Canal+ Online, gdzie przez pier­wszy miesiąc korzys­ta­nia z paki­etu nie ponosimy żądanych kosztów.

» Oglą­daj mecz ZA DARMO w CANAL+ONLINE

Zobacz: Dar­mowa trans­mis­ja live stream meczu Cra­covia — Lech Poznań

Transmisja Cracovia — Lech Poznań na żywo w internecie

Sobot­nią rywal­iza­cję między Cra­cov­ią a Lechem Poz­nań kibice będą mogli śledz­ić za dar­mo na ante­nie Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport. W internecie może­my sko­rzys­tać z trans­misji live, którą udostęp­ni­a­ją plat­formy Canal+ Online i player.pl. Dostęp do paki­etu na, w którym mamy możli­wość oglą­da­nia Canal+ Sport na pier­wszej plat­formie, to koszt 50 zł/mies., ale przez pier­wszy miesiąc oglą­damy za dar­mo w ramach pro­mocji. Abona­ment na player.pl to koszt 45 zł/mies. Korzys­ta­jąc z tych ofert, może­my jed­nocześnie oglą­dać z poziomu jed­nego kon­ta na dwóch urządzeni­ach. W przy­pad­ku śledzenia trans­misji na urządzeni­ach z sys­te­mem Android lub iOS musimy pobrać aplikację Player/Canal+ ze Sklepu Play lub App Store.

» Oglą­daj trans­misję online w CANAL+ONLINE

» Oglą­daj trans­misję online w PLAYER.PL

fot. shutterstock.com/McLittle Stock

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.