01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.19godz.52min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Formella: Konkurencja w Lechu jest bardzo duża

formella dariusz- Wiele fak­tów było przed­staw­ionych nie tak, jak miały miejsce. Mówiono w Gdyni, że gdy jechałem do Poz­na­nia na testy, to w klu­bie powiedzi­ałem, że jestem chory. To kpina i chci­ałbym zde­men­tować te infor­ma­c­je — mówi Dar­iusz Formel­la, nowy piłkarz Lecha.

17-latek z Arką Gdy­nia rozs­tał się w kon­trow­er­syjnych okolicznoś­ci­ach. Zawod­nikowi wygasał w czer­w­cu kon­trakt z Arką Gdy­nia i piłkarz nie zde­cy­dował się na jego przedłuże­nie. Wybrał ofer­tę zapro­ponowaną mu przez Lecha Poz­nań. - Doszły mnie słuchy z mediów, że gdy­bym został w Gdynii, tren­erzy odsunęli­by mnie od pier­wszego zespołu do juniorów, dlat­ego jak najszy­b­ciej chci­ałem trafić do Lecha. Cieszę się, że to się udało — zaz­nacza Formella.

Do stol­i­cy Wielkopol­s­ki przy­jechał w czwartek, a w piątek wziął udzi­ał w kon­fer­encji pra­sowej, na której został zaprezen­towany mediom. - Wiem, gdzie prze­chodzę. Zda­ję sobie sprawę, że konkurenc­ja w Lechu jest bard­zo duża. Na początku moim celem będzie znalezie­nie się w kadrze mec­zowej, a potem stop­niowe będę coraz wyżej staw­iał sobie poprzeczkę. Wpierw jed­nak muszę udowod­nić tren­erowi, że na to zasługu­ję — przyz­na­je nastolatek.

Nowy zawod­nik Lecha, jak sam mówi, najlepiej czu­je się na pozy­cji skrzy­dłowego. Nie chce jed­nak scharak­tery­zować siebie. - Lewe skrzy­dło to moja pozy­c­ja. Nie chcę wskazy­wać moich zalet i wad. Od tego są tren­erzy i dzi­en­nikarze - tłumaczy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.