01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.9godz.30min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Formella przedstawiony dziennikarzom

formella rutkowski rumakDzisi­aj w siedz­i­bie klubu przy ul. Buł­garskiej zaprezen­towany został Dar­iusz Formel­la. 17-let­ni zawod­nik jest ostat­nim piłkarzem jaki trafił do Poz­na­nia w zimowym okienku trans­fer­owym, ale do Poz­na­nia przy­jechał dopiero wczoraj.

Piłkarz umowę z Lechem pod­pisał w poprzed­nim tygod­niu i w prze­ciągu kilku­nas­tu kole­jnych godzin klub porozu­mi­ał się z Arką w spraw­ie wykupi­enia piłkarza, które­mu latem kończył się kon­trakt z pier­ws­zoligow­cem, już ter­az. W tym tygod­niu Dar­iusz Formel­la prze­by­wał na kon­sul­tacji reprezen­tacji młodzieżowej, stąd jego przy­jazd do Poz­na­nia opóźnił się.

Piotr Rutkows­ki (dyrek­tor ds. sportu Lecha Poz­nań): - Zamknęli nam już okienko trans­fer­owe i nie może­my robić kole­jnych trans­fer­ów. Umowę z Arką pod­pisal­iśmy krótko przed końcem okna. Zdołal­iśmy się szy­bko porozu­mieć z tym klubem. Chcieliśmy, żeby szy­bko pojaw­ił się w Poz­na­niu. Nie wiem jaki był plan Arki Gdy­nia wzglę­dem Dar­iusza, ale mieliśmy obawę, że będzie mało grał i stwierdzil­iśmy, że lep­iej będzie, aby trenował z nami już ter­az.  Zde­cy­dowal­iśmy, że prezen­tu­je poziom, który pozwala na przeprowadze­nie tego transferu.

Mar­iusz Rumak (tren­er Lecha Poz­nań): - Szanse na grę dla Dar­ka są takie same jak dla każdego zawod­ni­ka w tym klu­bie. Jego minusem jest to, że z nami nie pra­cow­ał i potrze­bu­je trochę cza­su, aby zrozu­mieć się z zespołem. Wiemy, że posi­a­da duży potenc­jał. Wierzę, że to przyszłość Lecha, a byli już piłkarze, którzy trafili do nas z pier­wszej ligi, a dzisi­aj gra­ją w Bundeslidze.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.