01.02.2023, g. 19:00
PKO BP Ekstraklasa
Miedź Legnica vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.17godz.41min.
14.75 X3.60 21.73 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kaczarawa: Niestety w tym sezonie już nie zagram

Kaczarawa: Niestety w tym sezonie już nie zagram

Nika Kaczarawa od początku swo­jego poby­tu w Lechu Poz­nań nie zal­icza zbyt dobrego okre­su. Gruz­ińs­ki napast­nik nawet przez moment nie stał się ważną postacią dla wicemistrza Pol­s­ki, a do tego pod koniec 2020 roku przy­plą­tała się kon­tuz­ja, która aż do ter­az nie pozwala mu nawet dobrze trenować. W roz­mowie z ofic­jal­ną stroną Lecha Poz­nań, Kaczarawa opisał swój pro­ces reha­bil­i­tacji, a także ocenił Gruzję w eliminacjach.

Małe szanse na pozostanie w Lechu?

27-let­ni ataku­ją­cy jest wypoży­c­zony do Lecha Poz­nań z cypryjskiego Anortho­sisu. Nic nie wskazu­je jed­nak na to, że “Kole­jorz” postanowi wykupić go na stałe, zwłaszcza po przyjś­ciu Arona Johannssona. Do tego lep­szą pozy­cję w zes­pole wywal­czył sobie także Fil­ip Szym­czak. Kaczarawa w kon­tekś­cie swo­jej oso­by został zapy­tany o walkę z kon­tuzją. Sam Gruzin przyz­nał, że Lechowi w tej kam­panii już nieste­ty nie pomoże.

Czu­ję się już bard­zo dobrze, a reha­bil­i­tac­ja prze­b­ie­ga zgod­nie z planem. Zacząłem już bie­gać na bieżni anty­graw­ita­cyjnej, więc mam nadzieję, że wkrótce będę mógł wró­cić także do truch­ta­nia po muraw­ie. Nieste­ty w tym sezonie na boisko w meczu nie dam już rady wybiec — powiedzi­ał Kaczarawa.

Zobacz również: Lech Poz­nań postawi na psychologów

Nika Kaczarawa ocenił także wys­tęp w nar­o­dowych barwach swo­jego kole­gi z Lecha, Niki Kvekveskiriego. Pomoc­nik w pier­wszych dwóch spotka­ni­ach elim­i­na­cyjnych ze Szwecją i Hisz­panią zagrał łącznie 75 min­ut. Kaczarawa przyz­nał, że Kvekveskiri spisał się naprawdę dobrze.

Oba te wys­tępy były dobre w jego wyko­na­niu. W spotka­niu ze Szweda­mi bard­zo dużo pra­cow­ał w defen­sy­wie i był ważnym zawod­nikiem w środ­ku pola, który kon­trolował tem­po naszej gry i zmieni­ał stronę boiska, jaką aku­rat atakowal­iśmy. Gdy wchodz­ił na murawę w meczu z Hisz­panią, to rywale byli zde­cy­dowanie częś­ciej przy piłce, więc jego zada­nia były głównie defen­sy­wne i myślę, że wywiązał się z nich dobrze — dodał Kaczarawa.

 

 

fot.lechpoznan.pl

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa

04/02/2023 / 01:00

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.