01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.7godz.25min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wysoka forma Tonewa. “Zaczyna rozumieć grę”

tonew alex aleksandarW spotka­niu z Zagłę­biem Lubin nie zagrał Alek­san­dar Tonew. Buł­gar był ostat­nio w bard­zo dobrej dys­pozy­cji i jego brak na boisku spowodował niez­naczną zmi­anę sposobu gry “Kole­jorza”.

- Tego nie unikniemy. Orga­ni­za­c­ja gry jest podob­na, ale nie mieliśmy tak szy­bkiego i prze­bo­jowego zawod­ni­ka, który potrafi uderzyć z prawej i lewej nogi. Nie mamy piłkarza, który potrafi tak strzelić - przyz­na­je Mar­iusz Rumak.

W grze Tonewa widać ostat­nio spory postęp. Zawod­nik znacznie częś­ciej szu­ka gry kom­bi­na­cyjnej. - Sytu­acje z jaki­mi nasi zawod­ni­cy spo­tyka­ją się na treningu wymusza­ją na nich, aby grali bez przyję­cia albo na dwa kon­tak­ty. Wtedy piłkarz nie może przyjąć pił­ki i jej prowadz­ić. Musi ją ode­grać. Wyda­je mi się, że dzię­ki Alex nauczył się szukać kolegów na boisku — twierdzi szkoleniowiec.

Jed­nak to nie jedy­na zmi­ana w grze buł­garskiego pomoc­ni­ka. Znacznie częś­ciej cofa się ona także na włas­ną połowę i sam inau­gu­ru­je akc­je ofen­sy­wne zespołu, prze­j­mu­jąc piłkę. - Zaczy­na rozu­mieć grę i to jak powinien się zachowywać, gdy nie mamy pił­ki. Za to też dostał kartkę w Gli­wicach. Cofnął się, zaasekurował kolegów, którzy wys­zli wyżej do pressin­gu - zauważa tren­er pier­wszego zespołu.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.