DWL: Wygrana bez historii

Druży­na KKS Wiary Lecha wygrała na włas­nym sta­dion­ie w meczu 5. kole­jki B-klasy Orły Sobkowiak Poz­nań 1:0. Bramkę na wagę trzech punk­tów zdobył Marcin Surowiec.

Pier­wsza połowa nie mogła zach­wycić niewielkiej grupy kibiców, która pojaw­iła się w niedziel­ne popołud­nie na Śród­ce. Od początku spotka­nia dużą przewagę osiągnęła Druży­na Wiary Lecha, ale nie potrafiła w żaden sposób jej udoku­men­tować. Warte odno­towa­nia były jedynie próby strza­łów Norka i Bąkowskiego.

Z upły­wem cza­su kon­trolę nad spotkaniem objęli goś­cie i kilka razy zagrozili bram­ce Sałaty. W naj­groźniejszej sytu­acji bramkarz KKS Wiary Lecha okazał się lep­szy od swo­je­go prze­ci­wnika w sytu­acji sam na sam. To jed­nak gospo­darze objęli prowadze­nie w tym spotka­niu, gdy jed­ną z kon­tr Surowiec zakończył bard­zo dobrym uderze­niem, a piłka po ręce źle ustaw­ione­go bramkarza wpadła do siatki.

Po zmi­an­ie stron sytu­ac­ja na boisku była pod kon­trolą Drużyny Wiary Lecha. Znakomite okaz­je do pod­wyższenia wyników mieli Norek i Bąkowski. Ten pier­wszy świet­nie uderzył z wole­ja, ale jeszcze lep­iej inter­we­niował bramkarz Orłów. Z kolei Bąkowski z bliskiej odległoś­ci nie trafił na pustą bramkę po bard­zo dobrej cen­trze z rzu­tu rożne­go.

Jeszcze przed końcem spotka­nia znakomitą kon­trę przeprowadzili goś­cie, a po jed­nej z nich, dośrod­kowanie z lewej strony boiska wykończył napast­nik Orłów, jed­nak zna­j­dował się na pozy­cji spalonej i gol nie został uznany.

KKS WIARA LECHA — ORŁY SOBKOWIAK POZNAŃ 1:0

BRAMKI: ‘40 Surowiec

KKS WIARA LECHA: Sałata (45+1. Nawrot) — Nowak, Mow­lik, Tym — Kujawski (63. Gór­czak), Adamski (63. Ślisiński), Siejek, Bąkowski, Szen­fled – Surowiec (86. Piestrzyński), Norek

Widzów: 100

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress