Madej: Kretynizm ludzi z Poznania, są małostkowi

- Wynik idzie w świat, choć byliśmy dzisi­aj zde­cy­dowanie lep­szą drużyną. Lech nie stworzył sobie żad­nej sytu­acji, ale mimo to wygrał - przyz­nał po meczu Łukasz Madej.

Pomoc­nik Śląsk nie był zad­owolony po dzisiejszym spotka­niu. — Cóż takie się zdarza­ją – mówił. — Lech nie miał sytu­acji, bo jed­ną my sobie sami strzelil­iśmy, dru­ga padła z karnego, zresztą po sytu­acji, gdy się otworzyliśmy. Do tego nie widzi­ałem czy była ręka, więc nie oce­ni­am tej sytu­acji — dodał.

Goś­cie gdy­by wygrali z Lechem awan­sowal­i­by na pozy­cję lid­era, a tak nie wyko­rzys­tali potknię­cia Legii, która zremisowała z GKS-em Bełchatów. - Byliśmy lep­si, ale nie zawsze lep­szy wygry­wa. Chwała Lechowi, że gra­jąc tak słabo wygrał - pod­kreślał piłkarz Śląs­ka. - Chcieliśmy trafić, byliśmy bard­zo blisko, gdy­bym nie strze­lał a podawał w jakiejś sytu­acji, może zdobylibyśmy gola - kon­tyn­uował.

Nielu­biany w Poz­na­niu Madej kole­jny raz usłyszał pod swoim adresem szereg obelg, naw­iązu­ją­cych do sytu­acji, gdy w 2004 roku sprzedał swój medal za zdoby­cie Pucharu Pol­s­ki. — To kre­tynizm tych ludzi, którzy to krzy­czą. Ktoś puś­cił taką plotkę, a ludzie w Poz­na­niu są małostkowi i tylko tyle mogę powiedzieć — komen­tował.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress