Już jutro Kolejorz zainauguruje sezon 2015/2016. Mistrzowie Polski podejmą u siebie warszawską Legię w ramach meczu o Superpuchar
Autor: Karol Jałowiec
David Holman w niebiesko-białych barwach występuje od początku roku. Węgierski pomocnik przez ostatnie miesiące leczył uraz. Teraz wraca do gry.
Kolejorz przygotowuje się do spotkania o Superpuchar Polski z warszawską legią, a także do arcyważnego dwumeczu z FK Sarajewo w ramach eliminacji do Ligi Mistrzów.
6 lipca ruszyła sprzedaż wejściówek na mecz Lecha Poznań z Pogonią Szczecin oraz na rewanżowe spotkanie 2. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów z FK Sarajewo.
Wczoraj Kolejorz wygrał kolejny sparing podczas zgrupowania w Gniewinie. Lechici pokonali APOEL Nikozja 3:0 po bramkach Marcina Kamińskiego, Denisa Thomalli, a także Dawida Kownackiego.
Kolejorz rozegrał wczoraj czwarty sparing podczas zgrupowania w Gniewinie. Lechici wygrali z cypryjskim APOEL-em Nikozja 3:0 i tuż po jego zakończeniu wrócili do Poznania.
Do gry po kilku miesiącach przerwy wraca Maciej Wilusz. W Gniewinie zawodnik występował na nietypowej dla siebie pozycji – lewej obronie.
W swoim ostatnim meczu sparingowym Lech Poznań okazał się lepszy od APOEL-u Nikozja. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0, a bramki strzelali Kamiński, Thomalla oraz Kownacki.
Lech Poznań bezbramkowo zremisował z APOEL-em Nikozja w piątkowym meczu towarzyskim.
W swoim drugim meczu sparingowym Lech Poznań pokonał Olimpię Grudziądz 2:1. Bramki dla Kolejorza zdobył Dawid Kownacki.