W weekend Kolejorz przegrał Puchar Polski z warszawską Legią na Stadionie Narodowym. Dwie bramki puścił Maciej Gostomski, który tego meczu na pewno nie zaliczy do udanych.
Autor: Karol Jałowiec
W pierwszej połowie spotkania finałowego Pucharu Polski między Lechem Poznań a Legią Warszawa, Kolejorz był drużyną lepszą od triumfatora rozgrywek.
Prawy obrońca Kolejorza ocenia wczorajsze przegrane spotkanie 1:2 z warszawską Legią w finale Pucharu Polski.
Kolejorz przegrał wczoraj 1:2 w finale Pucharu Polski z warszawską Legią, ale już w przyszłą sobotę będzie miał okazję do rewanżu przy Łazienkowskiej.
Lech przegrał wczoraj 1:2 z warszawską Legią w finale Pucharu Polski, ale na trybunach zdecydowanie górowali kibice Kolejorza.
Dariusz Formella wczoraj na boisku pojawił się w drugiej połowie, ale nie pomógł drużynie w walce o Puchar Polski.
Zapraszamy do zapoznania się z wypowiedziami trenerów po meczu Lecha Poznań z Legią Warszawą, który lechici przegrali 2:1.
Kolejorz przegrał na Stadionie Narodowym z warszawską Legią w finale Pucharu Polski 1:2, mimo że prowadził 1:0 po samobójczej bramce Tomasza Jodłowca.
Bronił barw warszawskiej Legii, teraz broni dostępu do bramki poznańskiego Lecha, chociaż tak naprawdę wcale nie chciał być bramkarzem. Zobaczcie, co Gostek mówi o swoich początkach, o Lechu, a także o zbliżającym się finale Pucharu Polski.
Do tej pory Maciej Skorża poprowadził drużynę cztery razy w Pucharze Polski. Trener lechitów wspomina finał z 2011 roku w Bydgoszczy, kiedy to Legia pokonała Lecha Poznań po rzutach karnych.