Kadrę na zgrupowania reprezentacji Serbii ogłosił wczoraj Vladimir Petrović. Wśród powołanych na mecz towarzyski z Izraelem znalazł się będący ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji Dimitrije Injac. Mecz odbędzie się 9 lutego.
Autor: Karol Jałowiec
Zmianie uległ harmonogram sprzedaży karnetów oraz biletów na mecze Lecha w Poznaniu. 2 lutego rozpocznie się sprzedaż on-line biletów na mecz z Bragą dla posiadaczy karnetów. 15 lutego rozpocznie się otwarta sprzedaż wejściówek.
Postawa Jana Zapotoki przez półtorej sezonu spędzone w „Kolejorzu” nie napawała optymizmem. Poza kilkoma dobrymi występami w meczach sparingowych trudno o cień szans na to, że Słowak w Lechu może jeszcze coś osiągnąć. Wszystko wskazuje jednak na to, że kolejny raz stara się przekonać trenera do swojej osoby.
Franciszek Smuda ogłosił kadrę na spotkania towarzyskie z Mołdawią oraz Norwegią. W kadrze znalazło się pięciu piłkarzy „Kolejorza”.
– Piłkarz dał nam do zrozumienia, że bardzo chce wrócić do Poznania. To bardzo ułatwiło nam negocjacje – powiedział w rozmowie z „Przeglądem Sportowym” Andrzej Kadziński, prezes Lecha Poznań. „Kolejorz” do tej pory zimą pozyskał pięciu piłkarzy, na czele z Rafałem Murawskim.
Po odejściu Sławomira Peszko do Bundesligi władze Lecha zapowiadały znalezienie następcy na pozycję prawego skrzydłowego. Od kilku dni wiemy, że tym piłkarzem może zostać Modou Sougou, jednak kwestia transferu wyjaśnić ma się dopiero po powrocie „Kolejorza” z Estepony.
W trzecim sparingu podczas zgrupowania w Hiszpanii, Kolejorz odniósł pierwsze zwycięstwo. Lech pokonał 2:0 rumuńską FC Timisoarę. Pierwszą bramkę w barwach poznańskiego klubu zdobył nowy napastnik – Vojo Ubiparip. Drugą dorzucił inny napastnik – Artjoms Rudnevs.
Kolejny raz Lech Poznań okazał się najbardziej medialnym klubem – czytamy w raporcie „Polska Piłka” przygotowanym przez firmę Press-Service. Analizowany przez firmę okres trwał od 1 do 31 grudnia 2010 roku.
Rafał Murawski pojawił się dzisiaj w siedzibie klubu, gdzie dopinał szczegóły swojej umowy z Lechem Poznań. Mistrz Polski w najbliższym czasie powinien potwierdzić transfer 29-letniego gracza.
Modou Sougou w piątek przeszedł testy medyczne i ma podpisać kontrakt z Lechem – informuje „Głos Wielkopolski. Senegalczyk ma zastąpić w klubie Sławomira Peszko, który zimą przeniósł się do FC Koln.