Dziś w Warszawie zebrała się Kapituła Dziennikarzy, która nominowała piłkarzy do nagród za sezon 2016/2017 w kategoriach: Bramkarz Roku, Obrońca Roku, Pomocnik Roku, Napastnik Roku oraz Trener Roku i Odkrycie Roku.
Autor: Karol Jałowiec
Wynik niedzielnego spotkania przeciwko Lechii Gdańsk z pewnością nie zadowala żadnej z drużyn. Wielu liczyło na to, że Kolejorz będzie w stanie pokonać podopiecznych Piotra Nowaka oraz tym samym zostanie on liderem Lotto Ekstraklasy.
Kolejorz zremisował bezbramkowo z Lechią Gdańsk w ramach 35. kolejki Lotto Ekstraklasy.
Po meczu 25. kolejki Lotto Ekstraklasy, który zakończył się bezbramkowym remisem, głos zabrali trenerzy obu zespołów. Nenad Bjelica – trener Lecha Poznań: Myślę, że to był bardzo ciężki mecz dla obu drużyn. Do końca chcieliśmy go wygrać. Atakowaliśmy, mieliśmy lepsze szanse, byliśmy agresywni i zdyscyplinowany. Jestem zadowolony z gry, ale nie mogę tego powiedzieć o wyniku. Było bardzo nerwowo. Po porażce z Legią było nam bardzo ciężko. Nie jest łatwo grać co trzy dni, co było widać po obu zespołach. Piotr Nowak – trener Lechii Gdańsk: Zagraliśmy mądre spotkanie, biorąc pod uwagę, że w środę straciliśmy wiele sił. W pewnym…
W 35. kolejce Lotto Ekstraklasy Kolejorz mierzył się na własnym boisku z Lechią Gdańsk. Mecz ten zakończył się bezbramkowym remisem, co oznacza, że lechici nadal muszą walczyć o prawo występów w europejskich pucharach w przyszłym sezonie.
Już dziś Lech Poznań zmierzy się przy Bułgarskiej z Lechią Gdańsk. Spotkanie zostanie rozegrane w ramach 35. kolejki Lotto Ekstraklasy.
Dziś o 15:30 lechici powalczą z Lechią Gdańsk i wciąż mają szansę na mistrzostwo Polski, jednak nie zależy to już tylko od nich.
W mediach nadal nie milkną echa sytuacji, w której to trener Nenad Bjelica w środowym spotkaniu przeciwko Legii Warszawa zdecydował się wystawić w podstawowej jedenastce Dawida Kownackiego, a nie Marcina Robaka.
Po ostatniej ligowej porażce przy Łazienkowskiej w powietrzu nadal czuć jej zapach. Aktualnie Kolejorz wraz z Jagiellonią oraz Lechią znajdują się w tabeli dwa „oczka” za liderującą Legią.
Lech Poznań przegrał wczoraj z Legią w Warszawie 0:2. Postawa zawodników Kolejorza dalece odbiegała od tej, którą prezentowali we wcześniejszych spotkaniach.