27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.1godz.31min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bjelica: Gramy o trzy punkty i to się dla nas liczy

Bjelica: Gramy o trzy punkty i to się dla nas liczy

Piłkarze Kole­jorza powraca­ją do ligowej rywal­iza­cji po dwu­ty­god­niowej absencji spowodowanej zgrupowa­ni­a­mi drużyn państ­wowych. — W trak­cie prz­er­wy na mecze reprezen­tacji nar­o­dowych trenowal­iśmy bard­zo inten­sy­wnie. Skupil­iśmy się zarówno na grze w ofen­sy­wie i jak i w defen­sy­wie. Pra­cow­al­iśmy też nad lep­szym przy­go­towaniem fizy­cznym. Nie może­my jed­nak zapom­nieć, że nie mieliśmy do swo­jej dys­pozy­cji wszys­t­kich piłkarzy — oce­nia przepra­cow­any okres szkole­niowiec Lecha, Nenad Bjelica.

Warto wspom­nieć, że niedziel­na poty­cz­ka lechitów prze­ci­wko Wiśle Kraków będzie dopiero pier­wszym z trzech spotkań obu ekip w tym roku. Zespoły zagra­ją jeszcze prze­ci­wko sobie w 1/4 finału Pucharu Pol­s­ki. - Te mecze to dla nas dal­sza per­spek­ty­wa. Ter­az kon­cen­tru­je­my się na spotka­niu ligowym. W następ­nej kole­jce czeka nas wyjazd do Warsza­wy na mecz z Legią i dopiero po tym spotka­niu pomyślimy o star­ci­ach w Pucharze Pol­s­ki - komen­tu­je trener.

Prze­ci­wko Wiśle Chor­wat będzie miał do dys­pozy­cji niemal wszys­t­kich piłkarzy. Nie zagra na pewno Nic­ki Bille Nielsen, który niedawno przeszedł w barcelońskiej klin­ice zabieg i prze­chodzi reha­bil­i­tację. Bard­zo praw­dopodob­ne jest także, że na boisku nie zobaczymy Macie­ja Makuszewskiego — strzel­ca zwycięskiej bram­ki w meczu prze­ci­wko Górnikowi Łęcz­na. - Na 90 pro­cent nie zagra. Nie chce­my ryzykować pogłę­bi­enia się urazu. Być może dzię­ki temu otworzy się szansa do wys­tępu dla młodego Kami­la Jóźwia­ka, który ostat­nio z dobrej strony pokazał się w meczach reprezen­ta­cyjnych - infor­mu­je Bjel­i­ca, który liczy na to, że dobrą for­mę strz­elecką podtrzy­ma Marcin Robak. — Przepra­cow­ał on solid­nie ostat­nie dwa tygod­nie. Mamy nadzieję, że zagra lep­iej i będzie miał szczęś­cie. Jeśli nie uda mu się przeła­mać niemo­cy to mamy też w zes­pole innych zawod­ników, którzy potrafią strze­lać bram­ki - oce­nia.

Mecz pomiędzy Lechem Poz­nań, a Wisłą Kraków oce­ni­any jest hitem kole­j­ki. Są to zespoły, które jeszcze do niedaw­na biły się o Mis­tr­zost­wo Pol­s­ki. — Będziemy grali jak zawsze, czyli o zwycięst­wo. Liczy się nasze nastaw­ie­nie i agresy­w­na gra. Inną kwest­ią jest to jak osiąg­niemy zwycięst­wo. O tym przekon­amy się w niedzielę. Gramy o trzy punk­ty i to się dla nas liczy — kończy optymisty­cznym akcen­tem swo­ją wypowiedź.

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Legia Warszawa - Korona Kielce

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.