28.09.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Raków Częstochowa
Do meczu pozostało:
1dn.15godz.45min.
12.25 X3.30 23.20 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Formella w Lechu już wiosną. “Może być przyszłością tego klubu”

formellaDar­iusz Formel­la, który w środę pod­pisał obow­iązu­ją­cy od lip­ca kon­trakt z Lechem Poz­nań już wios­ną zagra przy Buł­garskiej. 17-let­ni napast­nik został wypoży­c­zony do czer­w­ca z Arki Gdynia.

- To piłkarz, który został przeze mnie wyse­lekcjonowany. Jest jed­nym z najz­dol­niejszych zawod­ników zeszłorocznych Mis­tr­zostw Europy do lat 17, na których zdobyliśmy medal. Potwierdz­ił swo­je umiejęt­noś­ci w okre­sie przy­go­towaw­czym, w którym zdobył kil­ka bramek dla Arki - kom­ple­men­tu­je piłkarza tren­er Lecha.

Mar­iusz Rumak potenc­jał tego gracza porównu­je do tego, który posi­a­da Karol Linet­ty. — Głowa będzie miała duże znacze­nie, bo o umiejęt­noś­ci­ach piłkars­kich jestem przeko­nany, że są wysok­ie — pod­kreśla szkoleniowiec.

W Arce zawod­nik wys­tępował na pozy­cji skrzy­dłowego, ale jest nom­i­nal­nym napast­nikiem. — Potrafi grać na kilku pozy­c­jach. Robert Lewandows­ki też gdy trafił do Lecha grał na skrzy­dle, a dopiero potem z przo­du. Jeśli Dar­iusz będzie się rozwi­jał, to może być przyszłoś­cią Lecha - kończy Rumak.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.