01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.13godz.36min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech nie wyjedzie na zagraniczny obóz

lechici trening zapowiedz zapowiedź przygotowaniaLech Poz­nań nie zamierza latem wyjeżdżać na zagraniczny obóz — poda­je por­tal Interia.pl. Szkole­niowiec “Kole­jorza” uważa, że w Polsce są ośrod­ki treningowe na bard­zo wysokim poziomie i to właśnie w kra­ju obec­ny wicelid­er roz­gry­wek będzie przy­go­towywał się dok nowego sezonu.

Obec­ny sezon zakończy się 2 czer­w­ca. Piłkarze nie będą mieli jed­nak dużo cza­su na odpoczynek, ponieważ już 13 lip­ca star­tu­je kole­jny. Druży­na Mar­iusza Ruma­ka przy­go­towa­nia ma rozpocząć 17 czer­w­ca. — Wszys­tko wskazu­je na to, że od 20 czer­w­ca przez osiem lub dziewięć dni będziemy na zgrupowa­niu w Opalenicy — mówi cytowany przez Inter­ię Mar­iusz Rumak.

W ostat­nich lat­ach Lechi­ci latem przyg­towywali się w Hisz­panii, ewen­tu­al­nie Niem­czech. Trenin­gi w Polsce nie mają utrud­nić dostępu do wyższej klasy spar­ing­part­nerów. — Dziś komu­nikac­ja z Wielkopol­s­ki do Europy jest bard­zo faj­na i dlat­ego naszy­mi rywala­mi mogą być bard­zo dobre zespoły. Nie tylko te drużyny, które będą aku­rat w Polsce, ale dosta­je­my także sporo ciekawych zapy­tań od europe­js­kich klubów - zauważa szkoleniowiec.

więcej

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.