11.02.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Wisła Płock vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.5godz.51min.
13.80 X3.50 21.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech nie wyjedzie na zagraniczny obóz

lechici trening zapowiedz zapowiedź przygotowaniaLech Poz­nań nie zamierza latem wyjeżdżać na zagraniczny obóz — poda­je por­tal Interia.pl. Szkole­niowiec “Kole­jorza” uważa, że w Polsce są ośrod­ki treningowe na bard­zo wysokim poziomie i to właśnie w kra­ju obec­ny wicelid­er roz­gry­wek będzie przy­go­towywał się dok nowego sezonu.

Obec­ny sezon zakończy się 2 czer­w­ca. Piłkarze nie będą mieli jed­nak dużo cza­su na odpoczynek, ponieważ już 13 lip­ca star­tu­je kole­jny. Druży­na Mar­iusza Ruma­ka przy­go­towa­nia ma rozpocząć 17 czer­w­ca. — Wszys­tko wskazu­je na to, że od 20 czer­w­ca przez osiem lub dziewięć dni będziemy na zgrupowa­niu w Opalenicy — mówi cytowany przez Inter­ię Mar­iusz Rumak.

W ostat­nich lat­ach Lechi­ci latem przyg­towywali się w Hisz­panii, ewen­tu­al­nie Niem­czech. Trenin­gi w Polsce nie mają utrud­nić dostępu do wyższej klasy spar­ing­part­nerów. — Dziś komu­nikac­ja z Wielkopol­s­ki do Europy jest bard­zo faj­na i dlat­ego naszy­mi rywala­mi mogą być bard­zo dobre zespoły. Nie tylko te drużyny, które będą aku­rat w Polsce, ale dosta­je­my także sporo ciekawych zapy­tań od europe­js­kich klubów - zauważa szkoleniowiec.

więcej

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.