28.09.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Raków Częstochowa
Do meczu pozostało:
1dn.17godz.1min.
12.25 X3.30 23.20 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Reiss: Jestem ciekaw jak przyjmą mnie kibice

- Cieszę się, że znów mogę trenować na Buł­garskiej. Trenin­gi są dla mnie ciężkie, bo prze­chodzę inny tren­ing niż doty­chczas. Mamy ćwiczenia typowo piłkarskie. Po treningach dużo wypoczy­wam, chce być dobrze przy­go­towany do kole­jnych zajęć. Jestem z wszys­tkiego zad­owolony, szczęśli­wy, choć po treningach na pewno zmęc­zony — mówi Piotr Reiss.

Pier­wsze kil­ka dni dla 40-let­niego napast­ni­ka są bard­zo trudne. — Nie grałem od maja, wtedy ostat­ni raz zagrałem 90 min­ut. Trud­no mi powiedzieć czy byłbym wstanie być przy­go­towanym do następ­nego meczu. Roz­maw­iam cały czas z tren­era­mi, anal­izu­je­my moją dys­pozy­cję. Trenu­je ze sport testerem, ale pojaw­ił się mały kryzys - zwraca uwagę piłkarz.

Dla niego prz­er­wa na reprezen­tac­je jest ide­al­nym momentem do wejś­cia do zespołu. — No tak, zgadza się. Mogę popra­cow­ać w tym tygod­niu, a w kole­jnym powoli schodz­ić z obciążeń i szukać świeżoś­ci — zauważa 40-let­ni napastnik.

Rejsik” przyz­na­je, że nie miał kłopotów z wejś­ciem do szat­ni. Z cza­sów jego gry dla Lecha w kadrze zespołu są jeszcze Krzysztof Kotorows­ki, Jakub Wilk, Bar­tosz Ślusars­ki czy Ivan Djur­d­je­vić. - No tak, są i Ci, którzy pamię­ta­ją trudne cza­sy — śmieje się Reiss. — Podo­ba mi się atmos­fera w szat­ni, zespół przyjął mnie dobrze. Jestem bard­zo zad­owolony i szczęśli­wy - doda­je Lechita.

Powrót do Lecha to dla niego spełnie­nie kole­jnego marzenia. — Staram się real­nie patrzeć w przyszłość, ale zawsze wierzyłem w to, że zakończę kari­erę w Lechu. To wydawało się niemożli­we, ale tak samo jak to, że kiedyś zade­bi­u­tu­je w Lechu. Ter­az jestem pewien, że tutaj zakończę kari­erę. Trze­ba dążyć do następ­nych marzeń, jed­no już zdradz­iłem — to zdoby­cie mis­tr­zost­wa — ale nie chcę mówić o kole­jnych - mówi piłkarz.

Ter­az na pewno Piotr Reiss z niecier­pli­woś­cią czeka na kole­jny debi­ut w barwach Lecha. - Sam jestem ciekaw jak to będzie, gdy by mi się udało wywal­czyć miejsce w składzie. To był­by powrót po trzech bard­zo długich lat­ach, wyda­je mi się, że nawet dłuższych, niż gra w Niem­czech. Jestem ciekaw jak przyjmą mnie kibice — zas­tanaw­ia się Lechita.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.