27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
57dn.6godz.36min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Reiss: Jestem ciekaw jak przyjmą mnie kibice

- Cieszę się, że znów mogę trenować na Buł­garskiej. Trenin­gi są dla mnie ciężkie, bo prze­chodzę inny tren­ing niż doty­chczas. Mamy ćwiczenia typowo piłkarskie. Po treningach dużo wypoczy­wam, chce być dobrze przy­go­towany do kole­jnych zajęć. Jestem z wszys­tkiego zad­owolony, szczęśli­wy, choć po treningach na pewno zmęc­zony — mówi Piotr Reiss.

Pier­wsze kil­ka dni dla 40-let­niego napast­ni­ka są bard­zo trudne. — Nie grałem od maja, wtedy ostat­ni raz zagrałem 90 min­ut. Trud­no mi powiedzieć czy byłbym wstanie być przy­go­towanym do następ­nego meczu. Roz­maw­iam cały czas z tren­era­mi, anal­izu­je­my moją dys­pozy­cję. Trenu­je ze sport testerem, ale pojaw­ił się mały kryzys - zwraca uwagę piłkarz.

Dla niego prz­er­wa na reprezen­tac­je jest ide­al­nym momentem do wejś­cia do zespołu. — No tak, zgadza się. Mogę popra­cow­ać w tym tygod­niu, a w kole­jnym powoli schodz­ić z obciążeń i szukać świeżoś­ci — zauważa 40-let­ni napastnik.

Rejsik” przyz­na­je, że nie miał kłopotów z wejś­ciem do szat­ni. Z cza­sów jego gry dla Lecha w kadrze zespołu są jeszcze Krzysztof Kotorows­ki, Jakub Wilk, Bar­tosz Ślusars­ki czy Ivan Djur­d­je­vić. - No tak, są i Ci, którzy pamię­ta­ją trudne cza­sy — śmieje się Reiss. — Podo­ba mi się atmos­fera w szat­ni, zespół przyjął mnie dobrze. Jestem bard­zo zad­owolony i szczęśli­wy - doda­je Lechita.

Powrót do Lecha to dla niego spełnie­nie kole­jnego marzenia. — Staram się real­nie patrzeć w przyszłość, ale zawsze wierzyłem w to, że zakończę kari­erę w Lechu. To wydawało się niemożli­we, ale tak samo jak to, że kiedyś zade­bi­u­tu­je w Lechu. Ter­az jestem pewien, że tutaj zakończę kari­erę. Trze­ba dążyć do następ­nych marzeń, jed­no już zdradz­iłem — to zdoby­cie mis­tr­zost­wa — ale nie chcę mówić o kole­jnych - mówi piłkarz.

Ter­az na pewno Piotr Reiss z niecier­pli­woś­cią czeka na kole­jny debi­ut w barwach Lecha. - Sam jestem ciekaw jak to będzie, gdy by mi się udało wywal­czyć miejsce w składzie. To był­by powrót po trzech bard­zo długich lat­ach, wyda­je mi się, że nawet dłuższych, niż gra w Niem­czech. Jestem ciekaw jak przyjmą mnie kibice — zas­tanaw­ia się Lechita.

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.