01.10.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Pogoń Szczecin vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.0godz.48min.
12.80 X3.60 22.38 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Święta u lechitów – abyśmy mogli ponownie zaśpiewać: Mistrz, Mistrz Kolejorz!

Święta u lechitów – abyśmy mogli ponownie zaśpiewać: Mistrz, Mistrz Kolejorz!

Jaka jest ulu­biona potrawa wig­ili­j­na Łukasza Trał­ki? Czego moż­na życzyć Maciejowi Gajosowi? Jak świę­ta spędza Dar­iusz Dudka? 

łukasz trałkaŁukasz Trał­ka (kap­i­tan Lecha Poz­nań): Nigdy nie spędza­łem świąt w Wielkopolsce, jed­nak myślę, że wyglą­da­ją one podob­nie jak u mnie na Pod­karpaciu. Każdy region ma swo­je spec­jalne potrawy, w niek­tórych domach jest ich dwanaś­cie, a u mnie pewnie tylu nie będzie. W tym roku świę­ta spędzam u teś­ciowej, więc na pewno coś dobrego przy­go­tu­je Oso­biś­cie lubię więk­szość tego, co zna­j­du­je się na wig­ili­jnym stole, ale uwiel­bi­am barszcz z grzy­ba­mi. Nie pog­a­rdzę też karpiem i pieroga­mi. W 2016 roku chcę być zdrowy, chci­ałbym, aby zdrowie dopisało mojej rodzinie, a co będzie dalej, to zależy tylko do nas samych. Nie wierzę w żadne przepowied­nie i zabobony. Jeśli chodzi o sportowe marzenia to chci­ałbym obronić mis­tr­zost­wo Pol­s­ki. Jesteśmy blisko finału Pucharu Pol­s­ki. W tym roku nie udało zdobyć się pod­wójnej korony, ter­az zamierzam to napraw­ić. Co będzie dalej, to tylko zależy od tego, jak będziemy się prezentować.

Maciej GajosMaciej Gajos: Do tej pory nie miałem dużo cza­su, aby jechać na kil­ka dni do domu — w rodzinne strony mam jed­nak trochę kilo­metrów do prze­jecha­nia. Gral­iśmy mecze co trzy dni, więc nie było nawet kiedy pojechać do rodziny. W tym roku świę­ta spędzę z dziew­czyną oraz z rodz­iną. Każdy życzy sobie zdrowia, bo bez tego nic nie moż­na zro­bić. Nikt nie lubi kon­tuzji, bo to naj­gorsze, co może spotkać piłkarza. Oglą­danie meczu kolegów z try­bun, czy sprzed ekranu telewiz­o­ra to nie jest miłe uczu­cie. Jeżeli zdrowie będzie dopisy­wało, to chcę swo­ją pracą na treningach i dobrą grą pokazać, że zasługu­ję na grę w pier­wszym składzie. 

dariusz dudka

Dar­iusz Dud­ka: Świę­ta obchodzę w atmos­ferze rodzin­nej. Na Wig­ilii zawsze są moi rodz­ice, rodzeńst­wo. Te dni spędzam tak jak więk­szość rodzin. Na stole wig­ili­jnym najchęt­niej sięgam po rybę po grecku. Mam nadzieję, że po świę­towa­niu uda mi się wyjechać gdzieś na kil­ka dni i odpocząć. W Nowym Roku mam nadzieję, że ominą mnie kon­tuz­je i będę zdrowy, bo ono jest najważniejsze.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.