02.04.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
Do meczu pozostało:
13dn.3godz.5min.
12.11 X3.4 23.3 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wojtkowiak: Nie wiem czy pogoda jest ich atutem

- Każdy z nas chci­ał­by grać w lep­szych warunk­ach, na zielonej traw­ie. Mamy jed­nak taką, a nie inną sytu­ację, trze­ba się do niej dos­tosować – zaz­naczył przed meczem Grze­gorz Wojtkowiak. Dzisi­aj “Kole­jorz” pode­jmie GKS Bełchatów.

Kap­i­tan Lecha uważa, że drużyny wal­czące o utrzy­manie nie są łatwiejszy­mi, nawet teo­re­ty­cznie, rywala­mi. – Więk­szość drużyn, które tutaj przy­jeżdża­ją bronią się. Ter­az pod­czas zgrupowa­nia pra­cow­al­iśmy nad czymś nowym. W tej rundzie będziemy szukać miejs­ca w bocznych sek­torach boiska i tym będziemy chcieli zaskoczyć prze­ci­wni­ka – tłu­maczył zawodnik.

Tak będzie również w dzisiejszym spotka­niu z GKS-em Bełchatów. – Oni są nisko w tabeli, ale w swoich szere­gach mają dobrych piłkarzy. Na pewno z zespoła­mi bronią­cy­mi się przed spad­kiem gra jest trud­no, ale musimy wygrać – zaz­nacza „Dyzio.

Ważną rolę w tym spotka­niu ode­gra pogo­da. – Nie zagłębi­am się czy to ich atut. Każdy woli grać w lep­szych warunk­ach. Wygra ta druży­na, która pier­wsza dos­to­su­je się do warunk­ów na boisku. Byłem na muraw­ie i nie jest ona w dobrym stanie. Wszys­tko może roze­grać się w głowach – zakończył kap­i­tan Lecha.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

01/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.