01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.6godz.17min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zima utrudnia przygotowania do meczu

stadion bułgarska miejskiTrudne warun­ki atmos­fer­yczne nie ułatwia­ją Lechowi przy­go­towań do spotka­nia z GKS-em Bełchatów. - Nasze plany treningowe trze­ba przys­tosować do warunk­ów, jakie mamy. Trenu­je­my tak jak pozwala nam na to aura — mówi Mar­iusz Rumak.

Tren­er Lecha Poz­nań nie ma jed­nak wiele powodów do narzeka­nia, bowiem zaplecze treningowe „Kole­jorz” ma jed­no z lep­szych w kra­ju. I nawet jeśli nie może przeprowadz­ić zajęć na sta­dion­ie w Poz­na­niu, to ma do swo­jej dys­pozy­cji obiek­ty we Wronkach. - Mamy tutaj dobre warun­ki do treningu, ale inaczej przy­go­towu­je się do meczu, gdy ma się zieloną i równo murawę - zaz­nacza trener.

Jeszcze w grud­niu szkole­niowiec Lecha wspom­i­nał o możli­woś­ci pow­sta­nia sali treningowej w budynku klubowym, tak aby w przy­pad­ku zała­ma­nia pogody móc trenować w Poz­na­niu. - O to jak prze­b­ie­ga­ją prace trze­ba zapy­tać prezesów — tłu­maczy trener.

Pod dużym znakiem zapy­ta­nia stoi też jakoś murawy pod­czas najbliższego meczu. - Ludzie, którzy za nią odpowiada­ją robią wszys­tko, co w ich mocy. Wierzę, że przy­go­tu­ją ją najlepiej jak się ta. Na Śląsku mieliśmy w ostat­nich dwóch meczach świetne warun­ki do gry — kończy Rumak.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.