01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19393dn.-1godz.-14min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

1922 — ruszyła licytacja numeru startowego

1922 — ruszyła licytacja numeru startowego

Już 17 kwiet­nia na poz­nańskie ulice wybieg­nie 13. tysię­cy bie­gaczy. W piątek ruszyła licy­tac­ja wyjątkowego numeru star­towego 9. PKO Poz­nań Półmaratonu. 

17 kwiet­nia jeden z bie­gaczy  poz­nańskiego pół­mara­tonu może pobiec z numerem 1922, który kibi­com Kole­jorza kojarzy się przede wszys­tkim z rok­iem założe­nia klubu ze stol­i­cy Wielkopol­s­ki. To tylko jeden ze sposobów, w który moż­na pomóc Wald­kowi Piątkowi w powro­cie do pełni zdrowia. Celem aukcji jest zebranie fun­duszy na lecze­nie byłego bramkarza “Poz­nańskiej Lokomotywy”.

Trwa­ją­ca 12 tygod­ni ter­apia bez­in­ter­fer­onowa, której miał­by się pod­dać, cieszy się niezwykłą skutecznoś­cią, wynoszącą pon­ad 90 pro­cent. Szanse na pełny powrót do zdrowia są na tyle duże, że lekarze sami pole­ca­ją wziąć sprawy we własne ręce, zwłaszcza gdy nie ma się szans na szy­bkie sko­rzys­tanie z refundacji.

GDZIE LICYTOWAĆ?

Jak pomóc Wald­kowi Piątkowi? Wystar­czy zal­o­gować się na swo­je kon­to na plat­formie transak­cyjnej — Allegro.pl, wejść na stronę licy­tacji i zapro­ponować kwotę, za którą chce nabyć wyjątkowy numer. “1922” wraz z paki­etem, upoważ­nia do star­tu w 9. PKO Poz­nań Pół­mara­ton… mimo, że zapisy na to wydarze­nie już się zakończyły!

Licy­tac­ja potr­wa do 10 kwiet­nia i dostęp­na jest pod adresem: http://charytatywni.allegro.pl/nr-1922–9‑pko-poznan-polmaraton-dla-waldka-piatka-i3058353

Zaprasza­my do licytacji!

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.