02.06.2023, g. 02:00
WNBA
Minnesota Lynx vs Connecticut Sun
Do meczu pozostało:
0dn.20godz.51min.
11.12 X16.00 28.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

1922 — ruszyła licytacja numeru startowego

1922 — ruszyła licytacja numeru startowego

Już 17 kwiet­nia na poz­nańskie ulice wybieg­nie 13. tysię­cy bie­gaczy. W piątek ruszyła licy­tac­ja wyjątkowego numeru star­towego 9. PKO Poz­nań Półmaratonu. 

17 kwiet­nia jeden z bie­gaczy  poz­nańskiego pół­mara­tonu może pobiec z numerem 1922, który kibi­com Kole­jorza kojarzy się przede wszys­tkim z rok­iem założe­nia klubu ze stol­i­cy Wielkopol­s­ki. To tylko jeden ze sposobów, w który moż­na pomóc Wald­kowi Piątkowi w powro­cie do pełni zdrowia. Celem aukcji jest zebranie fun­duszy na lecze­nie byłego bramkarza “Poz­nańskiej Lokomotywy”.

Trwa­ją­ca 12 tygod­ni ter­apia bez­in­ter­fer­onowa, której miał­by się pod­dać, cieszy się niezwykłą skutecznoś­cią, wynoszącą pon­ad 90 pro­cent. Szanse na pełny powrót do zdrowia są na tyle duże, że lekarze sami pole­ca­ją wziąć sprawy we własne ręce, zwłaszcza gdy nie ma się szans na szy­bkie sko­rzys­tanie z refundacji.

GDZIE LICYTOWAĆ?

Jak pomóc Wald­kowi Piątkowi? Wystar­czy zal­o­gować się na swo­je kon­to na plat­formie transak­cyjnej — Allegro.pl, wejść na stronę licy­tacji i zapro­ponować kwotę, za którą chce nabyć wyjątkowy numer. “1922” wraz z paki­etem, upoważ­nia do star­tu w 9. PKO Poz­nań Pół­mara­ton… mimo, że zapisy na to wydarze­nie już się zakończyły!

Licy­tac­ja potr­wa do 10 kwiet­nia i dostęp­na jest pod adresem: http://charytatywni.allegro.pl/nr-1922–9‑pko-poznan-polmaraton-dla-waldka-piatka-i3058353

Zaprasza­my do licytacji!

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.