Dla Kolejorza to bardzo zły tydzień. Najpierw przegrał 1:3 ze szwajcarskim FC Basel, a wczoraj w Ekstraklasie musial uznać wyższość Wisły Kraków.
Autor: Karol Jałowiec
W 3. T-Mobile Ekstraklasy Lech Poznań przegrał z Wisłą Kraków 0 :2. Zobacz, jak oceniliśmy lechitów za grę przy Reymonta.
Lech Poznań przegrał na wyjeździe z Wisłą Kraków 0:2. Pierwsza połowa w wykonaniu lechitów była nieporadna i widać było zmęczenie po środowym meczu z Basel. Już w 7. minucie po zamieszaniu w polu karnym gola zdobył Boguski. Po stracie bramki akcje stały się nerwowe. Wykorzystywała to Wisła, która wyprowadzała groźne kontry. Druga połowa była lepsza. Więcej strzałów, więcej walki i zaangażowania. Zabrakło jedynie szczęścia. Pod koniec meczu prawie wszyscy piłkarze ruszyli do przodu i kilka chwil później nadziali się na kontrę i w doliczonym czasie gry stracili bramkę na 2:0.
W 3. kolejce T-Mobile Ekstraklasy Lech Poznań zmierzy się na wyjeździe z Wisłą Kraków.
Głosowanie zakończone! Na murawie w Bazylei piłkarze Kolejorza wybiegną z logiem Drużyny Szpiku.
Dariusz Dudka w poprzednim sezonie bronił barw krakowskiej Wisły. W sobotę przyjdzie mu się zmierzyć przeciwko byłemu klubowi.
Lech Poznań przegrał z FC Basel w pierwszym spotkaniu 3. rundy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów.
Kolejorz przegrał wczoraj ze szwajcarskim FC Basel na INEA Stadionie 1:3 w ramach trzeciej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów.
Do czasu, aż Tomasz Kędziora otrzymał czerwony kartonik poznaniacy walczyli jak równy z równym z FC Basel. Zapraszamy to zapoznania się z naszymi ocenami po meczu Lech Poznań – FC Basel.
Kolejorz wczoraj wieczorem na INEA Stadionie mierzył się ze szwajcarskim FC Basel. Niestety to podopieczni trenera Fischera wyjechali z Poznania ze sporą zaliczką – To jest zespół w naszym zasięgu i myślę, że wszystko jest do odrobienia. Przed nami mecz z Wisłą, a potem skupimy się na rewanżu z Basel. Będziemy analizować błędy, które popełniliśmy, wyeliminujemy je i będziemy gotowi do gry – mówił po meczu pomocnik Lecha. Aby awansować, lechici muszą strzelić trzy bramki, nie tracąc ani jednej – Wszystko jest realne, trzeba wierzyć, że nam się uda, wierzyć w siebie, jednak teraz skupiamy się już na meczu z…