02.06.2023, g. 02:30
NBA
Denver Nuggets vs Miami Heat
Do meczu pozostało:
0dn.23godz.5min.
11.12 X16.00 28.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Skorża o awansie do ćwierćfinału: Dziękujemy kibicom za wsparcie. Kuleje skuteczność.

Skorża o awansie do ćwierćfinału: Dziękujemy kibicom za wsparcie. Kuleje skuteczność.

Po meczu 1/8 Pucharu Pol­s­ki wygranym przez Lecha 1:0 z Ruchem Chorzów po samobójczym trafie­niu Grodz­ick­iego głos zabrał tren­er mis­trzów Pol­s­ki- Maciej Skorża.

Lech stwarzał sobie ogrom sytu­acji, lecz nie potrafił ich skutecznie wykończyć. Kil­ka sytu­acji zmarnował między inny­mi Daw­id Kow­nac­ki, Ger­go Lovrenc­sics, Szy­mon Pawłows­ki, czy Dar­iusz Formel­la — Braku­je nam pewnoś­ci siebie. Dzisi­aj mecz był dobry pod wielo­ma wzglę­da­mi. Domi­nowal­iśmy na boisku i każdy ele­ment był na odpowied­nim poziomie poza skutecznoś­cią. Zagral­iśmy bard­zo dobrze pod wzglę­dem tak­ty­cznym i zdomi­nowal­iśmy rywala, co napawa optymizmem.W takiej drużynie skuteczność powin­na być na zde­cy­dowanie wyższym poziomie- ocenił szkole­niowiec mis­trzów Pol­s­ki–  Liczymy, że ten mecz jest punk­tem zwrot­nym i dalej będziemy sobie tyle sytu­acji stwarzać, ale i wyko­rzysty­wać- dodał.

żuraw skorża

Przed dzisiejszym spotkaniem, podob­nie jak przed każdym następ­nym trwała mobi­liza­c­ja kiboli, by licznie zbier­ali się na meczach i wspier­ali ukochaną drużynę na dobre i na złe. W środowy wieczór na Inea Sta­dion­ie staw­iło się nieco pon­ad 11 tysię­cy najwierniejszych kibiców, którzy głośno wspier­ali Kole­jorza i nakrę­cali po każdej zmarnowanej sytu­acji- Ważnym aspek­tem była atmos­fera na try­bunach pod­czas tego spotka­nia. Kibice pomogli nam wal­czyć do koń­ca i wywal­czyć to zwycięst­wo. Mimo, że nie udawało nam się udanie wykańczać naszych okazji, zawod­ni­cy mogli liczyć na wspar­cie try­bun- zauważył Sko­rża-  Było to bard­zo istotne dla wyniku, za co szcz­erze dzięku­ję- skończył.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.