– Po tym bardzo trudnym tygodniu na pewno jestem zadowolony z wyniku, choć pierwsze 5 minut zaczęliśmy nerwowo. Potem zagraliśmy bardziej agresywnie, mocniej mentalnie i od pierwszego gola widać było, że drużyna na poważnie chciała zagrać w tym meczu – przyznał na spotkaniu z dziennikarzami po meczu Jose Mari Bakero, trener Lecha Poznań.
Autor: Karol Jałowiec
– Mimo postawy Lecha w ostatnich meczach, wiedziałem, że nie będzie to łatwy mecz. Sami jednak to mu ułatwiliśmy. Takie zachowania na boisku nie zakładaliśmy sobie na naszej odprawie – mówił Ryszard Tarasiewicz, trener ŁKS-u Łódź.
Dzisiaj w Kijowie poznaliśmy grupy Mistrzostw Europy w 2012 roku. Jak wiemy, w Poznaniu, na Stadionie Miejskim odbędą się trzy mecze fazy grupowej. Na Bułgarską przyjadą reprezentacje Włoch, Irlandii i Chorwacji.
Rafał Murawski zaprezentował, wspólnie z Artiomem Milevskim z Dynama Kijów i Ikerem Cassiliasem z Realu Madryt oficjalną piłkę Mistrzostw Europy w 2012 roku. Stało się to podczas losowania grup tych mistrzostw, które odbyło się w Kijowie.
Kibice Lecha nie mogą być zadowoleni z ostatnich wyników zespołu, ale również gry, jaką podopieczni Jose Mari Bakero prezentują na boisku. Jutro „Kolejorz” będzie miał okazję do częściowego zatarcia śladów swojej słabej formy, a może to uczynić tylko w jeden sposób. Wygrywając z ŁKS-em Łódź.
Dwa dni temu klub wystosował oficjalny komunikat o tym, że Jose Mari Bakero nadal pozostanie na swoim stanowisku. Decyzja o wydaniu takiego komunikatu wynikała zapewne z niezadowolenia kibiców, którzy dali tego wyraz podczas meczu Lecha z Widzewem. Całą sytuację postanowił skomentować także dyrektor ds. sportowych – Andrzej Dawidziuk.
Ostatnie niepowodzenia sportowe w Lechu Poznań, wydawałoby się, że przyniosą efekt w postaci wielu zmian. Właściciel klubu systematycznie i konsekwentnie powtarza jednak, że jego wizja zarządzania zespołem się nie zmienia.
Piłkarze, trenerzy, kibice – wszyscy chcą lepszych wyników i stylu gry Lecha. Po ostatnich niepowodzeniach, głos na konferencji prasowej zabrał kapitan zespołu – Grzegorz Wojtkowiak. – Coś się zacięło i teraz musimy zrobić wszystko, aby sytuacja wróciła do normy – mówił reprezentant Polski.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z dzisiejszej licytacji charytatywnej, która uświetniła trzecią edycję akcji Niebiesko-Biały Mikołaj. Autorem zdjęć jest Łukasz Cyraniak.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiego wideo z 2. kolejki Kibolskiej Ligi Kolejorza, która została rozegrana w poprzednią sobotę.