27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
50dn.9godz.28min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Chrobak: Jestem zawiedziony naszym dorobkiem punktowym

Chrobak: Jestem zawiedziony naszym dorobkiem punktowym

Mecz z Cra­cov­ią będzie ostat­nim pod wodzą tren­era Krzyszto­fa Chroba­ka. Dorobek punk­towy z poprzed­nich spotkań nie jest imponu­ją­cy — dwa punkty.

Jestem zaw­iedziony naszym dorobkiem punk­towym. Pode­j­mu­jąc się pra­cy z zespołem liczyłem na więcej punk­tów. Było­by dobrze gdy­byśmy nie prze­grali ostat­niego meczu, ale my jesteśmy Lechem Poz­nań. Taki zespół powinien wygry­wać spotka­nia, a nie jedynie remisować - zaz­naczył tren­er Chrobak.

Tym­cza­sowy szkole­niowiec Kole­jorza słab­szą postawę drużyny tłu­maczy kilko­ma czyn­nika­mi - Jed­ną z nich jest psy­chi­ka zawod­ników, a drugą kon­tuz­je. Odpadły nam zęby trzonowe w postaci Trał­ki i Wołąkiewicza. Gdy­by Łukasz oraz Hubert byli zdrowi, to dorobek zespołu mógł być lep­szy — komen­tu­je.

W niedzielę Lech zmierzy się z Cra­cov­ią. Wios­ną druży­na pod wodzą tren­era Sta­wowego wyróż­ni­ała się dużą liczbą podań. Obec­nie klub z uli­cy Kałuży nie spisu­je się dobrze - Latem w Krakowie zmie­nili ustaw­ie­nie i na razie te wyni­ki są niezad­owala­jące. Przy­jadą do Poz­na­nia głod­ni sukce­su, bo bard­zo potrze­bu­ją punk­tów. Naszym obow­iązkiem jest jed­nak wal­ka o pełną pulę, nieza­leżnie od rywala, z którym przyjdzie nam się zmierzyć — oce­nia rywala tren­er Chrobak.

Krakowian­ie są dobrym rywalem na przeła­manie przed prz­er­wą kadrową. Szanse na kom­plet punk­tów są duże. Lechowi wygrana jest bard­zo potrzeb­na - Powin­niśmy sobie poradz­ić w tym meczu. Do swo­jej dys­pozy­cji będę miał praw­dopodob­nie jed­nego zawod­ni­ka więcej niż w Chor­zowie. Nie będziemy uzu­peł­ni­ać kadry mec­zowej zawod­nika­mi rez­erw, bo nie ma sen­su by byli tylko po to, aby być. Tym bardziej, że w niedzielę rano dru­gi zespół roz­gry­wa mecz ligowy.

Praw­dopodob­nie szere­gi Kole­jorza zasili Zaur Sada­jew. Czy może on liczyć na wys­tęp w niedziel­nym meczu? —  Na razie nie jest jed­nak brany pod uwagę na niedzielne spotkanie z Cra­cov­ią. Trans­fer tego piłkarza jest przeprowadzany z myślą o meczach po prz­er­wie reprezentacyjnej.

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.