Kamiński: Jesteśmy jeszcze w grze o mistrza

Kamiński: Jesteśmy jeszcze w grze o mistrza

W pier­wszej połowie spotka­nia finałowego Pucharu Pol­s­ki między Lechem Poz­nań a Legią Warsza­wa, Kole­jorz był drużyną lep­szą od tri­umfa­to­ra rozgrywek. 

Poz­na­ni­a­cy stwarza­li sobie zde­cy­dowanie więcej sytu­acji bramkowych — Wiedzieliśmy, że bram­ka dla nas wisi w powi­etrzu. Mieliśmy sytu­acje, cały czas coś się dzi­ało pod bramką Legii. Nie spodziewal­iśmy się tylko, że w tak głupi sposób stracimy gola — przyz­nał po spotka­niu stop­er drużyny, Marcin Kamiński.

Lechi­ci grali dobrze, kon­sek­went­nie, jed­nak brakowało skutecznoś­ci. Po zmi­an­ie stron Kole­jorz grał zde­cy­dowanie gorzej niż przed prz­er­wą. Legia wyko­rzys­tała chwile słaboś­ci Lecha i wyszła na prowadze­nie, a piłkarze ze stol­i­cy Wielkopol­s­ki nie zdołali wyrów­nać. — Wiedzieliśmy, że przed nami jeszcze dru­ga połowa. Wiedzieliśmy, że Legia się nam nie podłoży, a mecz będzie wyglą­dał inaczej, ale jeśli chodzi o naszą grę to wyglą­dało to bard­zo źle — zaz­naczył reprezen­tant Polski.

Poz­na­ni­akom bard­zo zależało na wywal­cze­niu pucharu. Piłkarze dłu­go po spotka­niu nie mogli pogodz­ić się z porażką, jed­nak są nadal w grze, jeśli chodzi o tytuł mis­tr­zows­ki. Wystar­czy wygrać wszys­tko do koń­ca — sie­dem spotkań — i majster wró­ci do Poz­na­nia. — Zda­je­my sobie sprawę, że prze­gral­iśmy puchar, ale jesteśmy jeszcze w grze o mis­trza. Nie da się o tym zapom­nieć, ten mecz boli, ale za tydzień czeka nas kole­jny. Musimy go wygrać, jeśli chce­my zdobyć tytuł — ocenił Kamiński.

Stop­er poz­nańskiej drużyny był pod wrażaniem oprawy mec­zowej kibiców, którzy stworzyli na Sta­dion­ie Nar­o­dowym wspani­ałe wid­owisko — Pod tym wzglę­dem to był wiel­ki mecz. Kibice dopisali, było znakomi­cie. Wiedzieliśmy, że nasi kibice są z nami. Nieste­ty zaw­iedliśmy siebie i ich — zakończył Kamiński.

ejberempire

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress