28.01.2023, g. 01:00
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.3godz.43min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kiełb: Sporo obiecuję sobie po tym sezonie

- Nie byłem za bard­zo zdzi­wiony decyzją Mar­iusza Ruma­ka. Dostałem tylko potwierdze­nie tego, co powiedzi­ał mi jeszcze przed rozpoczę­ciem przy­go­towań. Stwierdz­ił wtedy, że lep­iej, gdy­bym zaczął szukać sobie klubu - przyz­na­je na swoim blogu na stron­ie 2x45.com.pl Jacek Kiełb.

Pomoc­nik we wtorek rozpoczął trenin­gi z Polonią Warsza­wa. - Będzie to wypoży­cze­nie z opcją trans­feru defin­i­ty­wnego. Czy to oznacza, że w Poz­na­niu na dobre ze mnie zrezyg­nowano, sko­ro odchodząc do Korony nie miałem takiej klauzuli? Nie przesądza­łbym sprawy, nigdy nie wiado­mo, co się wydarzy. Kuba Wilk zimą też szedł do Lechii z opcją wykupu, a potem go w Gdańsku nie wykupili, mimo że dobrze grał — zauważa „Ryba”.

Piłkarz pod­kreśla, że bard­zo cieszy się z tego, że do trans­feru doszło jeszcze przed rozpoczę­ciem ligi, a nie jak to miało miejsce w poprzed­nim sezonie, gdy ten już trwał. - Zależało mi też na cza­sie, bo w tam­tym sezonie grę w Koronie zaczy­nałem dopiero od czwartej kole­j­ki. Żału­ję, że nie przy­go­towywałem się z Polonią wcześniej, ale przy­na­jm­niej zdążę zal­iczyć parę tren­ingów przed startem z nową drużyną — mówi.

Szan­sę na pier­wszy wys­tęp Kiełb będzie miał w poniedzi­ałek w spotka­niu z Lechią Gdańsk. - Nie ukry­wam, że sporo obiecu­ję sobie po tym sezonie, pora znów zabłys­nąć. Planu­ję mały­mi kroczka­mi się odbu­dowywać i dojść do formy, którą prezen­towałem za najlep­szych cza­sów — zaz­nacza piłkarz. — Na Kon­wik­torskiej mi zau­fano i chcę się odwdz­ięczyć. Ale tylko i wyłącznie dobrą grą, a nie mówie­niem dzięku­ję. Nie po to mnie ściągano, żebym ter­az dziękował i całował po rękach. Kredyt zau­fa­nia muszę spłacić na muraw­ie — dodaje.

WIĘCEJ

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Legia Warszawa - Korona Kielce

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.