Kilku drobnych problemów przed Podbeskidziem

Bez kilku kon­tuzjowanych zawod­ników do meczu z Podbeskidziem Biel­sko-Biała w czwartek przy­go­towywał się Lech Poz­nań. Poza kon­tuzjowanym Manuelem Arboledą, dzisi­aj indy­wid­u­al­nie trenowali Marcin Kamińs­ki oraz Bar­tosz Bereszyńs­ki. Część zadań z drużyną wykony­wał już Łukasz Trał­ka, jed­nak nie brał udzi­ału w gierce. W treningu z drużyną udzi­ału nie brał Rafał Murawski.

Poza Kolumbi­jczykiem, którego wys­tęp w jakimkol­wiek z trzech pozostałych do koń­ca rundy jesi­en­nej meczów, pozostała trój­ka może być do dys­pozy­cji sztabu szkole­niowego. Najpoważniej wyglą­da sytu­ac­ja Marci­na Kamińskiego. Dlat­ego też Mar­iusz Rumak już pod­czas przy­go­towań do meczu szyku­je się do wari­antu z Ivanem Djur­d­je­vi­ciem i Keb­bą Ceesaya na środ­ku defensywy.

Zarówno Bar­tosz Bereszyńs­ki jak i Łukasz Trał­ka praw­dopodob­nie będą mogli wys­tąpić w poniedzi­ałek. Ten pier­wszy w środę delikat­nie nad­ciągnął mięsień przy­wodzi­ciela, ale jak sam mówi już w piątek będzie trenował z drużyną. Z kolei Łukasz Trał­ka, podob­nie jak „Kamyk” ma prob­le­my ze stawem skokowym, lecz wykonu­je już zde­cy­dowaną część ćwiczeń razem z drużyną. W czwartek nie brał udzi­ału jeszcze w gierce wewnętrznej, ale do poniedzi­ałku powinien być gotowy do gry.

Rafał Muraws­ki jest przez­iębiony, ale w jego przy­pad­ku również nie ma więk­szego zagroże­nia związanego z absencją w spotka­niu z Podbeskidziem Biel­sko-Biała. Pomoc­nik Lecha dzisi­aj jed­nak z zespołem nie trenował.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Legia Warszawa - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Śląsk Wrocław - Warta Poznań

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress