06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.18godz.15min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Natus Vincere – najlepsza drużyna CS:GO na przestrzeni lat

Natus Vincere – najlepsza drużyna <span class="caps">CS</span>:<span class="caps">GO</span> na przestrzeni lat

Natus Vin­cere to ukraińs­ka orga­ni­za­c­ja e‑sportowa, obe­j­mu­ją­ca wiele znanych gier kom­put­erowych. Obec­nie orga­ni­za­c­ja posi­a­da drużyny w grach: CS:GO, Rain­bow Six Siege, Dota 2, PUBG, Apex Leg­ends, Rock­et League, Wild Rift, Halo Infi­nite, Quake Cham­pi­ons, Val­o­rant, Gare­na Free Fire. Jed­nak najwięk­sze sukcesy orga­ni­za­c­ja odniosła w grach CS:GO i Dota 2.

Obec­nie może­my typować zakłady na te gry na stronach wielu renomowanych oper­a­torów haz­ardowych. Warto w tym celu sięgnąć po odpowied­ni rank­ing buk­macherów 2022, wybrać wiary­god­ną fir­mę, założyć kon­to w ser­wisie i złożyć depozyt. Co więcej, wit­ryny haz­ardowe częs­to udostęp­ni­a­ją type­r­om możli­wość obe­jrzenia gier live. Zan­im jed­nak postaw­imy zakład, warto sprawdz­ić for­mę zespołów, statysty­ki poprzed­nich gier, czym jest mapa CS GO i jakie ma znaczenia pod­czas gry.

Osiągnięcia NaVi w CS:GO

W 2010 roku druży­na NaVi w Counter-Strike po raz pier­wszy w his­torii wygrała trzy duże turnieje w jed­nym roku:

  • Intel Extreme Mas­ters 4;
  • World Cyber Games 2010;
  • World Cup Elec­tron­ic Sports 2010.

Pod koniec 2010 roku ekipa Natus Vin­cere wygrała turniej DreamHack Win­ter 2010 i ustanow­iła kole­jny reko­rd, zara­bi­a­jąc pon­ad 215 tys. USD za rok, pobi­ja­jąc poprzed­nie osiąg­nię­cie ekipy fnat­ic (189 tys. USD za 2009 r.). 5 mar­ca 2011 r. w Hanow­erze druży­na Natus Vin­cere wygrała mecze CS GO i obroniła tytułu Intel Extreme Mas­ters i wygrała 35 tys. dolarów.

W 2021 roku zespół wygrał PGL Major Stock­holm 2021, najwięk­szy turniej (major) w tej dyscy­plin­ie. Wcześniej druży­na trzykrot­nie dotarła do finałów: w 2015, 2016 i 2018 roku. Druży­na wygrała również Intel Grand Slam w 2021 roku i zgar­nęła pon­ad 2 mln USD za ten rok.

NaVi w CS:GO dzisiaj

Obec­nie zespół NAVI jest jed­nym z lid­erów glob­al­nej rywal­iza­cji w CS:GO. Członkowie drużyny reg­u­larnie pojaw­ia­ją się na lis­tach najlep­szych graczy e‑sportowych na świecie. Tak więc Alexan­der “s1mple” Kostyliev został najlep­szym graczem według hltv.org w 2018 i 2021 roku, a w 2019 i 2020 roku zajął 2 miejsce w podob­nej klasyfikacji.

Ekipa Natus Vin­cere również kilka­krot­nie pla­sowała się w czołów­ce najlep­szych drużyn według por­talu hltv.org. W 2021 roku Natus Vin­cere osiągnęło ważny sukces, wygry­wa­jąc Intel Grand Slam. Jest to turniej dla drużyn z najwyższej pół­ki, które wygrały 4 turnieje ESL (w tym Intel Extreme Mas­ters) lub DreamHack w jed­nym sezonie. Zakłady buk­mach­er­skie esport na tę ekipę dziś cieszą się olbrzy­mi zainteresowanie.

Za zwycięst­wo w zawodach druży­na otrzy­mała złote sztab­ki na kwotę 1 mln USD. 7 listopa­da 2021 roku zawod­ni­cy Natus Vin­cere wygrali prestiżowy turniej PGL Major Stock­holm 2021 (który był pier­wszym dużym turniejem CS:GO od dwóch lat) z pulą nagród 2 mln dolarów (z czego zwycięz­ca otrzy­mał 1 mln dolarów) i tym samym po raz pier­wszy w swo­jej his­torii zostali mis­trza­mi turnieju z serii Major.

Choć praw­ie każdy esport buk­mach­er przewidy­wał zwycięst­wo tej ekipy po raz kole­jny w 2022 r., nieste­ty ekip­ie z Ukrainy nie udało się wygrać Major. 22 maja 2022 roku zawod­ni­cy byli blis­cy powtórzenia swo­jego sukce­su, zaj­mu­jąc dru­gi szczebel na PGL Major Antwerp 2022 (w finale prze­grali z FaZe Clan).

Jak udanie obstawiać CS:GO

Powyżej krótko opisal­iśmy jak typować grę CS:GO w ser­wisach buk­mach­er­s­kich. Warto jed­nak wspom­nieć o jeszcze jed­nym ważnym ele­men­cie. Chodzi tu o zakłady buk­mach­er­skie bonus. Zan­im postaw­imy zakład, warto akty­wować dostęp­ne prof­i­ty w ser­wisie buk­mach­er­skim. Poz­woli to uzyskać dodatkowe kosz­ty na grę i zwięk­szyć szan­sę type­ra na zwycięstwo.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.